Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Eikelaar
De Eikelaar
De Eikelaar
De Eikelaar
De Eikelaar

De Eikelaar in the Netherlands

Overasselt, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (90 votes)

De Eikelaar

IJkelaarstraat 6
6611 KN Overasselt
the Netherlands
Add to favorites

De Eikelaar is a campsite with 0 pitches in Overasselt, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find wifi.

There are several recreational activities on the campsite, such as a tennis court.

Dogs are welcome at De Eikelaar. De Eikelaar is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade
Car free

Recreation

Tennis

Sanitary

Washing machines
Sören Dutch

Een ruime, nette en stille kampeerplaats waar je op een aangename wijze het boerenbestaan kunt ontdekken.

3 years ago

Lo
Louis Dutch

Op deze kampeerplek vind je kalmte en een prettige sfeer. De beheerders van de camping zetten zich volledig in om je een thuisgevoel te geven. Er zijn prachtige, ruime plekken om te kamperen en een aangenaam en proper gebouw voor sanitaire voorzieningen. Deze plek biedt ook mooie natuur en interessante locaties om te ontdekken.

3 years ago

El
Els Dutch

Eens waren we de pioniers die deze boerderijcamping aandeden, en sindsdien zijn we meerdere malen teruggekeerd, de meest recente keer net voor de uitbraak van Corona. Na een tussenpoos van drie jaar hebben we opnieuw genoten van de vredige omgeving en de ideale locatie voor het ondernemen van diverse fietstochten. De locatie voor de caravan is bijzonder ruim en de sanitaire voorzieningen zijn uitstekend en worden vlekkeloos onderhouden. De gastvrijheid van de immer actieve boer Alwin, die ondanks zijn drukke schema (zoals het pedicuren van koeien😀) nog steeds tijd maakt voor een persoonlijk welkom en afscheid, mag niet onvermeld blijven. We hebben dezelfde aandacht ervaren van boerin Bernadette en een van de andere medewerkers. Op minder dan 2 km afstand bevindt zich in Overasselt een uitstekende nieuwe Plus supermarkt met een ruim assortiment, inclusief bakkerij. Kortom, voor ons is dit de ideale locatie om een of twee keer per jaar een week lang te genieten van het plattelandsleven. Een echte aanrader.

3 years ago

Fi
Filippo Dutch

Uitstekende badkamerfaciliteiten, ruime locaties.

3 years ago

Le
Lennart Dutch

Een charmante, intieme camping met ruime plekken. Het sanitairgebouw is hedendaags en netjes. Er is een vaste totaalprijs zonder extra gedoe. In de nabije omgeving kun je volop genieten van fiets- en wandelroutes in de natuur. Zeker een aanbeveling!

3 years ago

1 / 18

Location