Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Wannetal
Camping Wannetal
Camping Wannetal

Camping Wannetal in Germany

Warstein-Niederbergheim, Germany

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (10 votes)

Camping Wannetal

Wandickerweg 2
59581 Warstein-Niederbergheim
Germany
Visit website
Add to favorites

Camping Wannetal is a campsite with 100 pitches in Warstein-Niederbergheim, Germany, located in the North Rhine-Westphalia region. On site you will find wifi and a restaurant.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Camping Wannetal. Camping Wannetal is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Facilities

Electricity
Wifi
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
Dryers
Sa
Sabine Dutch

Rustig gelegen camping in een mooi gebied. De camping bestaat eigenlijk uit twee delen: het deel met vaste plaatsen achter de spoorboom waar zich ook het sanitair en de receptie bevinden en het deel voor campers, caravans en tenten dat zich aan de overkant bevindt. Wij stonden met onze tent op een van de veldjes en hadden het hele veld voor ons alleen. Er is een ruim, schoon en verwarmd sanitair gebouw met een aparte afwasruimte met warm water. Het echtpaar dat de camping runt was vriendelijk, het nadeel was dat zij zelden bij de receptie waren waardoor er niet de kans was iets te vragen oid en dat ze alleen Duits spraken waardoor communicatie lastig was. Op loopafstand is er niet veel te doen, het dorp waar de camping bij ligt stelt niets voor. In de omgeving zijn er veel parkeerplaatsen waar je de auto kwijt kunt om een mooie wandeling te maken. Er zitten meerdere grote supermarkten in de buurt, ideaal.

4 years ago

Ge
Geert Dutch

Op doorreis hier nacht gestaan. Plek en sanitair in orde. Vriendelijke ontvangst. Eten in restaurant ook ok. Mogelijk ooit in de toekomst hier wat langer staan, als doorreiscamping in ieder geval aan te raden.

4 years ago

Ma
Martin Dutch

Op camping Wannetal zijn we hartelijk ontvangen, ook al bleven we maar een nacht. Vriendelijke mensen die ons geholpen hebben met een adapter voor het aansluiten van de stroom. Het sanitair is weliswaar gedateerd maar erg schoon. Beslist een camping waar we graag terug willen komen!

4 years ago

IB
Irene Bijsterveld Dutch

Wat een warme ontvangst! Passantenveld apart van jaarplaatsen op terassenveld. Mooi uitzicht over klein dal. Mooie speeltuin voor kinderen. Slechte afwatering, veel modder bij regen. Sanitair uit jaren 70, maar in uitstekende staat en brandschoon. Enorm aantal toiletten en douches. Slechts 2 afwasplekken gezien. Helaas was de gaststatte niet open, na ons vertrek wel. leek me gezellig. (vrijdag t/m zondag open) Een camping om te onthouden en terug te komen op slechts 220 km vanaf Eindhoven.

4 years ago

T.
T.J. Dutch

Nette camping met een mooie speeltuin. De drie glijbanen en de kabelbaan staan garant voor uren speelplezier. De camping is een goede uitvalsbasis voor mooie toertochten door het Saurland, bezoeken aan de Möhnesee, Soest en Winterberg. De toeristische plekken zijn goed afgescheiden van de vaste staanplaatsen.

4 years ago

1 / 2

Location