Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen
Camping Thalkirchen

Camping Thalkirchen in Germany

München, Germany

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3 / 5 (11 votes)

Camping Thalkirchen

Zentralländstraße 49
81379 München
Germany
Add to favorites

Camping Thalkirchen is a campsite in München, Germany, located in the Bavaria region. On site you will find a camp shop, a snack bar and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and kids entertainment.

Dogs are welcome at Camping Thalkirchen. Camping Thalkirchen is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity and a water connection are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
MN
Martin Nooijens Dutch

Camping ligt ideaal t.o.v. de binnenstad van München en is per fiets goed bereikbaar. Mooie fietsroute langs de Isar. Camping zelf is ouwe meuk. Nauwelijks in geïnvesteerd de laatste jaren. Douches in een aantal toiletgebouwen afgesloten. Douchen alléén met munten maar peperduur (€2,00 voor een douchebeurt). Geen aanrader voor langer verblijf dan 1 overnachting.

4 years ago

Sh
Sheene Dutch

Prachtig gelegen camping, prima verbindingen met bus metro naar de stad, super om naar en in de stad munchen te fietsen. Winkeltje, biergarten. Sanitair verouderd maar keurig schoon, vriendelijk personeel.

4 years ago

Ma
Mayke Dutch

We stonden dichtbij uitgang en wc gebouw. Ons wc blok was redelijk schoon . Geen toiletzittingen. Douches waren schoon. Niet echt heel groot. Maar goed te doen. Wat prima was omdat het regende en op dat plekje kon onze auto aangekoppeld blijven. Prima voor 1 nacht maar meer ook niet. Veel arbeidersmigranten. Strenge controle ivm Coronamaatregelen. Plaatsen zijn niet echt groot en afgescheiden met ijzeren lage hekjes. Douchemuntjes maar heerlijk warm en lang genoeg 8 min. Pizza was heerlijke keuze en een vriendelijke meneer die hem klaar maakte. De keuze was op pizza gevallen omdat de frituur erg vies eruit zag. Winkeltje was al dicht en de camping zit dichtbij de Zoo. De weg naar de camping toe staan allerlei auto,s, caravans en campers geparkeerd. Helaas zatte lui in de nacht, maar dat zijn de tijdelijke bewoners van de camping.

4 years ago

Ec
echtpaar Dutch

Misschien wel de slechtste camping van Beieren. Vieze toiletten vieze douches hoge prijs en voor warm water betalen. Er word al jaren gezegd dat de stad München het sanitair gaat renoveren maar niets daar van alleen de prijzen gaan omhoog en de horeca mag deze naam eigenlijk niet voeren. kortom stad München zorg dat de mensen waar krijgen voor hun geld want deze camping helpt de goede naam van de stad München niet echt.

4 years ago

Ky
Kyra Dutch

Locatie om München te bekijken is prima, evenals het openbaar vervoer naar het centrum. camping is meer een parkeerplaats. Caravan en auto passen amper op de plek, laat staan dat er ruimte overblijft om te zitten. Zeer oud toiletgebouw, nieuwe sanitairgebouw met douches niet gezien, was gesloten ivm schoonmaak. Honden zijn toegestaan op die piepkleine plaats, naast ons een gezin met 2 grote honden, urine lucht! 1 nacht geweest, nooit weer!

4 years ago

1 / 3

Location