Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Rurthal
Camping Rurthal
Camping Rurthal
Camping Rurthal
Camping Rurthal

Camping Rurthal in Germany

Heimbach-Blens, Germany

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (5 votes)

Camping Rurthal

St. Georgstra
52396 Heimbach-Blens
Germany
Visit website
Add to favorites

Camping Rurthal is a campsite with 350 pitches in Heimbach-Blens, Germany, located in the North Rhine-Westphalia region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a caravan or a camper.

For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and a sandy beach. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, table tennis, mini golf, boat hire and sailing and surfing.

Dogs are welcome at Camping Rurthal. Camping Rurthal offers sanitary facilities for the less-abled. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Rurthal is open all year round.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Gas connection
Gas bottle exchange
Wifi
Lockers
Lounge
Drying room
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Central bonfire area
Campfire at pitch allowed
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches
Car free
Car allowed at pitch

Recreation

Playground
Indoor gaming
Petting zoo
Kids entertainment
Swimming in natural water
Sandy beach
Nudist beach
Outdoor pool
Indoor pool
Thermal baths
Sauna
Tennis
Table tennis
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Boat hire
Bike rental
Horse riding
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Ha
Hachmang Dutch

Niet gaan in herfstvakantie , we waren daar met ons gezinnetje. Op gegeven moment stonden we alleen hebben ze zonder overleg de toilet afgesloten onder het mom dat het zou gaan vriezen (nachttemperatuur 6 graden) Ze wilde duidelijk de toilet keet niet schoonhouden voor 1 gezin. We zijn dus maar vertrokken.... Komen er , laat dat duidelijk zijn nooit meer terug.

4 years ago

Pi
Pieter Dutch

De camping is groot maar relaxed. Eenvoudig maar proper. Houd bij bezoekjes aan de receptie rekening met de enthousiaste eigenaar... Je bent niet zomaar weer weg. Wij stonden met geweldig weer op het grote veld. Erg leuk ook voor groepen. Op de vaste plaatsen staan veel typische bouwsels. De omgeving is mooi. Helaas is er weinig echt op loopafstand. Behalve natuurlijk heerlijke wandelingen die je vanaf de camping kunt maken.

4 years ago

HJ
h jansen Dutch

voor de tweede keer naar deze camping.Is weer goed bevallen ,rustige camping,goed onderhouden ,vriendelijk echtpaar prachtig gelegen aan de roer,heimbach zelf een leuk klein stadje, gezellig. We gaan volgend jaar weer!

4 years ago

Re
rene.ve Dutch

Op deze grote camping veel oude brakke caravans met aanbouwtjes die er al jaren staan. Gevoelsmatig met permanente bewoning. Terrein netjes onderhouden. Met een groep vrienden op het passantenveld gestaan. Ruim van opzet en grenst aan een akker. Op dit terrein een keetje met schone eenvoudige toiletten. Scheelt 500 meter lopen naar het hoofdgebouw! Op het veld veel last gehad van woelmuizen. Ze zaten onder het grondzeil van de tenten. Sanitair oud maar schoon, eenvoudig en verwarmd. Douchen met muntjes die voor €1 zes minuten warm water geven. Muntautomaat in de centrale ruimte. Neem een plastic tas mee! Dan blijft iig de kleding droog. Neem ook de tijd voor het inchecken. De eigenaar blijft praten. Omgeving leent zich prachtig voor wandelen, rotsklimmen in Nideggen en motortochten. Ook kanovaren op de Ruhr is mogelijk. Spoorlijn langs de camping hoor je praktisch niet. Een boemeltje komt elke 30 minuten langs. T.O. de camping een aardig restaurant waar je voordelig kunt eten.

4 years ago

HH
h hansma Dutch

mooie rustige camping aan de rur. klein campingwinkeltje met iedere dag verse broodjes van de bakker,grote keuze. klein buiten zwembad en speeltuintje. wij hadden een van de twee huurcaravans,goed verzorgd met vaste voortent en extra koelkast! voor rond de 200 euro voor een hele week in juli ! echt aan te bevelen.

4 years ago

Location