Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Rolli
Camping Rolli
Camping Rolli
Camping Rolli
Camping Rolli

Camping Rolli in Italy

Manerba del Garda, Italy

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (11 votes)

Camping Rolli

Via dell'Edera 18
25080 Manerba del Garda
Italy
Visit website
Add to favorites

Camping Rolli is a campsite with 143 pitches in Manerba del Garda, Italy, located in the Lombardy region. On site you will find wifi and a snack bar.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a cabin, a chalet or an apartment.

For swimming there is an outdoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a tennis court, table tennis, a volleyball court, jeu de boules, boat hire and fishing.

Dogs are welcome at Camping Rolli. Camping Rolli is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available. Camping Rolli is open from 15 April until 21 September.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Gas connection
Gas bottle exchange
Wifi
Lockers
Lounge
Drying room
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Central bonfire area
Campfire at pitch allowed
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Youth group pitches
Car free
Car allowed at pitch

Recreation

Playground
Indoor gaming
Swimming in natural water
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Table tennis
Volleyball
Mini golf
Boat hire
Boat slipway
Fishing
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
MP
Mevr Peters Dutch

De camping wordt gerund door twee zussen die zeer aardig en behulpzaam zijn. Spreken gebrekkig Duits (geen Engels). Het is een echte Italiaanse camping, weinig tot geen NL-ers, veel vaste staanplaatsen van vriendelijke Italianen. Het is een rustige camping met alleen op zat. iets van livemuziek. Het meer is op loopafstand (5-10 min lopen). Zwembad is eenvoudig (met badmeester en badmutsen zijn verplicht) (jammer dat deze pas om 10.30 openging en tussen de middag 2 uur dicht was). Campingplaatsen waren ruim, veel bomen, sanitair niet bekeken. Wij verbleven in een stacaravan die perfect was! De matrassen, keuken en badkamer waren perfect in orde en schoon. Wij hadden airco bijgeboekt (kon ook nog ter plaatse) was met temp van 30+ heel fijn! Ook fijn was de grote veranda die aan de stacaravan gebouwd was. Caravan staat op een ruime plek, geen hutje mutje. Minpuntje is de geluidsoverlast ’s avonds van andere campings (niet elke avond).

4 years ago

K.
K.Kanis Dutch

Rolli is een echte Italiaanse camping. Geen animatie en echte Italiaanse sfeer. Hele ruime plekken, eenvoudig maar super schoon sanitair. De camping is echt een tuin met mooie bomen en bloemen. Mooi zwembad, ook babybad. Zeer vriendelijke dames. Ze helpen je met alles. Kortom: een plek om te genieten op 3 minuten lopen van het Gardameer.

4 years ago

Pa
patricia_leonard Dutch

Camping Rolli ligt dicht bij het Gardameer op 500 mtr afstand De gehuurde stacaravan was zeer verouderd, basic is niet erg maar dat betekend niet dat het kapot en vies hoeft te zijn! (schimmel op rolgordijnen, op het aanrecht etc) De camping heeft een klein zwembad met beperkte openingstijden 10.30-12.30/14.30-19.00u ,wel schoon, kleine ligweide, weinig stoelen, bij de receptie spreekt men alleen Italiaans en gebrekkig Duits en niet zoals door de tourperator aangegeven:Italiaans, Duits, Engels, Nederlands hiervan waren wij niet op de hoogte gebracht door de touroperator en dit is hinderlijk. Als het regent onstaan er op het veld grote plassen die slecht weglopen en aangezien je geen veranda of terras voor je caravan hebt,modder! De omgeving is toeristisch, de (enige) kustweg naar doorgaande wegen staat elke dag vast, minimaal 1u doe je over een stukje van 12 km! De oude dametjes die de camping runnen zijn zeer vriendelijk,hebben hart voor hun zaak maar tijd om te investeren is het wel!

4 years ago

EB
Els Blom Dutch

Camping Rolli in Manerba del Garda is eenvoudig, wat wij graag willen. Geen scheeuwende animatie of andersoort overlast. De dames zijn zeer gastvrij en behulpzaam. Ruime plekken, lekker zwembad en Gardameer op loopafstand. We zijn er nu 4 keer geweest en komen zeker teug!

4 years ago

El
Elselien Dutch

De twee dames zijn vriendelijk en proberen het iedereen naar de zin te maken. Vanaf de camping loop je in 7 minuten naar het strand van het Gardameer.Het sanitair is gedateerd en bevat voornamelijk hurktoiletten. Zowel mannen als vrouwen hadden één zittoilet en deze was dan ook meestal bezet. De toiletten werden twee keer per dag afgespoeld met een tuinslang. Op de camping was een bar waar je kleine hapjes kon halen en waar je iedere morgen brood kon ophalen dat de dag ervoor was besteld. Het zwembad is heel eenvoudig, badmutsen zijn verplicht. Animatie wordt niet georganiseerd, maar dat was voor ons geen probleem. Soms was muziekoverlast te horen van campings uit de buurt, maar nooit na middernacht. De plaatsen zijn klein, dus je staat dicht op elkaar, daarbij opgeteld dat er veel Italianen komen met honden, dan begrijp je dat de rust wel eens ver te zoeken was.

4 years ago

1 / 3

Location