Camping Neunbrunnen am Waldsee is a campsite with 100 pitches in Maishofen, Austria, located in the Salzburg region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet or an apartment.
For swimming there is an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, table tennis, mini golf, bike rental, fishing and a sauna.
Dogs are welcome at Camping Neunbrunnen am Waldsee. Camping Neunbrunnen am Waldsee is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Neunbrunnen am Waldsee is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewGeboekt via Traveldeal. Bij aankomst kregen we een soort keukendeur sleutel met de mededeling dat we in kamer 0 zaten. Deze kamer voldeed op geen enkele wijze aan de beschrijving van de kamers op de site. Een kale witte ruimte met 2 bedden klem tussen de muur in en nog een los derde bed. Niks aan de muur, een wankel tafeltje met 2 wankele stoeltjes, geen gordijnen voor de ramen. Spinnenwebben in een hopeloos verouderde vieze badkamer. Dit bij de balie gemeld, kregen de mededeling dat alles vol zat en de manager van het hotel niet aanwezig was. Traveldeal gebeld die ons geweldig geholpen heeft en de volgende ochtend kregen we bericht dat we een voucher kregen. Dit hotel is verouderd de zwemvijver ziet er smerig uit en de roeiboten zijn er niet. All inclusief betekent hier een kast met allerhande glazen en kopjes en een tap met bier en losse flessen wijn. De hygiëne en corona maatregelen zijn hier ver te zoeken. We voelden ons niet veilig
5 years ago
Heerlijke week, vriendelijke eigenaren, goed kunnen eten in het restaurant.
6 years ago
2 dagen later dan gepland arriveerden wij bij het hotel. Het eerste wat de eigenaresse voorstelde was dat we 2 dagen langer mochten blijven ( geheel kosteloos). Dat geeft al aan hoe gastVrij het echtpaar van het hotel is. Halverwege ons verblijf blijkt dat de reisorganisatie failliet is verklaard en dat het hotel niet betaald is. De eigenaar van het hotel komt tijdens het ontbijt naar ons toe met de mededeling dat ondanks hij niet betaald wordt wij ZIJN gasten zijn en NIET uit het hotel worden gezet en NIET HOEVEN BIJ TE BETALEN. Het behoeft geen uitleg dat wij dit ontzettend op prijs stelde, het had ook heel anders gekund. Wat betreft het hotel zelf hebben wij ook een fantastisch verblijf gehad. De ligging is schitterend, bossen en uitgestrekte weides lossen elkaar af. Het terrein is keurig onderhouden, de kamers schoon en praktisch. Het eten is simpel maar erg smakelijk, het ontbijtbuffet uitgebreid.
6 years ago
Gewoon genieten en vooral eens lekker eten in het gasthof
6 years ago
Op deze camping heb ik een van de slechtste nachten ooit beleeft. Een groep zatte Oostenrijkers die luidkeels zitten te vertellen over de meest uiteenlopende onderwerpen tot dik na middernacht kan echt niet. Ik ben dan ook niet te spreken over het feit dat de uitbater hier niets aan kan/wil doen.
6 years ago