€24.5
per night
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Tents
Caravans
Campers
Electricity
Wifi
Dogs
Washing machines
- Advertisement -
4.5 / 5 (11 votes

Camping Le Daguet  

Unnamed Road
24170, Saint Laurent la Vallee
France

Camping Le Daguet   is a campsite with 100 pitches in Saint Laurent la Vallee, France. Camping Le Daguet   has wifi, a camping shop, a restaurant and an indoor pool. Dogs are allowed on this campsite.

On Camping Le Daguet   it's possible to camp with a tent, a caravan or a camper. Besides camping it's possible to rent a mobile bungalow as well. You can find several recreational activities on the campsite. There's game of bowls.

To wash your clothing there are washing machines and laundry driers available

Characteristics campsite

Recreation
Playground
Outdoor pool
Tennis court
Minigolf area
Fishing

Accomodation
Tents
Caravans
Campers
Static caravans

Facilities
Electricity
TV connection
Wifi
Camping shop
Bread at spot
Snackbar
Restaurant
Wheelchair access
BBQ allowed

Qualifications
Dogs
Pitches with shade

Sanitary
Washing machines
Laundry driers


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Pascal
Dutch
Dit jaar zijn we met onze tweejarige dochter naar deze camping getrokken! Een gezellige, kleinschalige camping! Een kleine speeltuin, een fitnessruimte en een trampoline. Het zwembad is klein maar aangenaam. Er is vaak wel een ligstoel beschikbaar. Er zijn inderdaad weinig parasols, maar dat was voor ons geen groot probleem. Het enige minpuntje waren de vele wespen rond het zwembad. We verbleven in een stacaravan van Vacansoleil, met een prachtige locatie en uitzicht op de vallei. Daarom hebben we geen gebruik gemaakt van het sanitair. Het leek wel wat verouderd. Over de hygiëne kunnen we niet oordelen. Elke ochtend kon je broodjes halen en nieuwe bestellen voor de volgende dag. Dit was perfect, zodat je nooit zonder zat. Het restaurant is goed, we hebben er een keer gegeten. We hebben ons uitstekend vermaakt!We zullen echter niet nog een keer gaan, dit is te wijten aan de omgeving. Na 3 jaar heb je alles wel gezien. Als het aan de camping had gelegen, hadden we voor 2023 al opnieuw gereserveerd!
2 years ago

N. V.
Dutch
Vorig jaar in een stacaravan op deze camping, dit jaar met eigen tent. Prachtig uitzicht, wel afhankelijk van waar je staat. Wij stonden op plek 47. Heerlijke rustige camping! Vriendelijke eigenaren. Zalige pizza's. Veel te doen in de omgeving. Boodschappen doen moet je wel even voor rijden, maar dat is geen straf daar, zo mooi! Zwembad was dit jaar veel rustiger, eigenlijk best fijn. Maar waarom zo weinig parasols? Inmiddels nog maar 3, dus voor 3 gezinnen, de rest heeft pech. Vrijwel iedereen ligt daar weg te branden. Groot minpunt. Sanitair handzeep, wc papier en looproute en er zou extra schoon gemaakt worden. Leuk idee, maar wc papier was vaak zo 2 dagen op, zeep regelmatig op en werd dan niet aangevuld. Er werd niet extra schoon gemaakt, niemand die zich aan de route hield. Ik vond het geen schoon sanitair. Nu lijkt het heel negatief, maar het is fijn voor anderen dit te weten ? Verder echt heel mooi en fijn daar!
4 years ago

Anne
Dutch
Wat een fijne camping met geweldige uitzichten, een heerlijk zwembad, leuk speeltuintje, trampoline en enorm voetbal veld en fijn restaurant met top pizza’s. Ook de omgeving is erg de moeite waard: overal prachtige plaatsjes, lieflijke omgeving, herten en natuurlijk de Dordogne.
4 years ago

Caro
Dutch
De camping was net weer open ivm de COVID-19. De ontvangst was alleraardigst. Het personeel houdt zich goed aan de COVID-19 regels. Het restaurant verzorgt een heerlijke maaltijd. Het uitzicht op de camping is prachtig. Met name de zonsondergangen zijn heel bijzonder. Geen 2 dagen waren gelijk. De camping ligt wat verder weg van de supermarkt, maar dit is niet onoverkomelijk. Tenslotte is het prachtig in de omgeving en geen straf om een rit te maken.
4 years ago

- Advertisement -