Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Bontemps
Camping Le Bontemps
Camping Le Bontemps
Camping Le Bontemps
Camping Le Bontemps

Camping Le Bontemps in France

Isère, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3 / 5 (14 votes)

Camping Le Bontemps

5, Impasse du Bontemps
38150 Isère
France
Add to favorites

Camping Le Bontemps is a campsite in Isère, France, located in the Rhône-Alpes region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet or an apartment.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, jeu de boules, mini golf and fishing.

Dogs are welcome at Camping Le Bontemps. Camping Le Bontemps is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
Jo
Joras Dutch

2 years ago

Ol
Olle Dutch

2 years ago

Fa
Faisal Dutch

We hadden ons verheugd op ons verblijf op deze camping. Gelukkig zijn we in goed gezelschap en is het weer aangenaam, dus we vermaken ons nog steeds. Aan de andere kant zijn er veel Franse luidruchtige mensen die tot middernacht met grote luidsprekers muziek over de campingterreinen blazen. Niet ideaal met kinderen van 1 en 3 jaar oud. Bovendien is het sanitair extreem vies. Sommige hokjes kunnen niet worden afgesloten en andere zijn zo vies dat ze onbruikbaar zijn. Het dieptepunt was dat het twee dagen duurde voordat een toilet dat onder de uitwerpselen zat, werd schoongemaakt. Verder verkopen ze panini's voor 10€ per stuk. Ik heb nog nooit zoiets walgelijks gegeten. Het zwembad is acceptabel, maar niet bijzonder. Er is weinig te doen in de directe omgeving. Kortom, dit is niet de rustige familiecamping die ik op sommige websites zag. Het is geen 4 sterren waard en hun Engels is slecht.

2 years ago

Er
Erik Dutch

2 years ago

Cé
Cécile Dutch

Wij hebben hier overnacht op weg van NL naar Zuid-Frankrijk. Vriendelijke ontvangst. De camping heeft speciale "stop en go" plekken buiten de poort. Mooie ruime plekken en omdat het buiten de poort is, is vroeg vertrekken mogelijk. Dan wel even brood meenemen, of 's morgens langs de bakker rijden, want pas om 8.30 uur brood. Stop en go plekken hebben eigen eenvoudig sanitair van mindere kwaliteit dan op de camping zelf, maar was wel redelijk schoon (geen WC brillen). Douchen heb ik op de camping zelf gedaan, daar was prima (modern) sanitair en het water was warm. Camping is niet zo mooi als op de foto's. Hier en daar wat vergane glorie. Zwembad is relatief klein en was aan einde van de dag vies (het was 38 graden, dus vast druk geweest). Evengoed heerlijk om even af te koelen na een dag in de auto. Kortom, als overnachtingscamping prima. TIP: niet klakkeloos navigatie volgen (niet via Vienne rijden!)

4 years ago

1 / 3

Location