Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Duivenbos
Camping Duivenbos
Camping Duivenbos
Camping Duivenbos
Camping Duivenbos

Camping Duivenbos in the Netherlands

Overloon, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (10 votes)

Camping Duivenbos

Duivenbosweg 2
5825 HR Overloon
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Camping Duivenbos is a campsite with 30 pitches in Overloon, the Netherlands, located in the North Brabant region.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and a tennis court.

Dogs are welcome at Camping Duivenbos.

Photos

Characteristics

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground
Tennis
Ge
Gerard Dutch

Totaal niets te doen! Zeer onvriendelijk beheerder,En dieronvriendelijk, De camping is ernstig in verval en staat voor de helft leeg,

6 years ago

Je
jessica Dutch

Wij vonden de camping tegen vallen vooral omdat je er met andere verwachtingen heen gaat als je de site leest.Het is een camping staat er maar het is meer een stacaravan park(ons kent ons).Als tentbezitter sta je echt op je zelf.Er waren geen kinderen om mee te spelen.Het speeltuintje was erg verwaarloosd met splinters en losse roestige spijkers.Bij de ingang is een mooie speeltuin maar daar mochten we geen gebruik van maken.Dat was voor het restaurant,waar de eigenaar zich helemaal op gestort heeft.Er was geen kampwinkeltje.Wel is er een tennisbaantje, een peuter badje en levend mens erger je niet.De trampolines sprongen niet,deze waren uitgerekt.De speeltuin is bij de ingang.Op de site staat ,midden in de natuur en rustig,maar met de tent sta je aan een doorgaande weg waar je 60 moet maar waar iedereen min. 80 km rijd,vanaf 6 s ochtends.Incl.vrachtwagens. De douche kost 1 euro per 5 min. en is erg gedateerd.

6 years ago

BF
Bram Francissen Dutch

Ik heb in mijn leven als campeerder nog nooit zo'n armoedige bedoeling meegemaakt. Ik zou dan ook iedereen willen afraden om naar dit oord af te reizen. Er zijn totaal geen faciliteiten voor kinderen en de beheerder was in de tijd dat wij er waren behoorlijk lomp en kortaf.

6 years ago

R
r Dutch

leuke camping voor als je rust zoekt genoeg te doen voor de kinderen en je kan een lekker ijsje eten in het restaurant

6 years ago

DK
D. Klene Dutch

gezellige camping met goed service. kom er nu al twee jaar met mijn twee zoontjes een lang weekend camperen, ze vinden het te gek en kunne niet wachten om weer te gaan.

6 years ago

1 / 2

Location