Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Duinoord
Camping Duinoord
Camping Duinoord
Camping Duinoord
Camping Duinoord

Camping Duinoord in the Netherlands

Ameland - Nes, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (17 votes)

Camping Duinoord

Jan van Eijckweg 4
9163 PB Ameland - Nes
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Camping Duinoord is a campsite with 200 pitches in Ameland - Nes, the Netherlands, located in the Friesland region. On site you will find wifi, a camp shop and a snack bar.

For swimming there is natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Facilities

Electricity
Wifi
Camp shop
Snack bar
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Swimming in natural water

Sanitary

Washing machines
An
Anne Dutch

Mooie camping dichtbij de kust, wat echt wel erg fijn is. Supermarkt is compleet en elke dag lekkere verse broodjes. Aardig personeel. Minpunten - Geen mogelijkheden om een baby fatsoenlijk aan te kleden bij het douchen. Er zijn wel familiedouches met 2 douches naast elkaar; maar geen mogelijkheid om een baby neer te leggen. Er is een klein smal bankje, maar niet geschikt hiervoor - Geen mogelijkheden om bij handen wassen je handen te drogen - Douchekaart, irritant. Bij gebruik moet je ook de 6 min gebruiken, je kunt wel korter douchen, maar er wordt wel 6 min van de kaart afgehaald. Ook voor afwassen moet je dus betalen middels deze kaart. Vaak genoeg gehad dat het water lauwwarm was en dat je dus hiervoor moet betalen

2 years ago

Ar
ary Dutch

heerlijke camping fijn personeel . alleen jammer dat de plek vrij duur was en de faciliteiten. waren dicht alleen de winkel en receptie was open .

2 years ago

JE
Johan en silma vedelaar Dutch

Super leuke camping vlakbij het strand .Heel net en schoon sanitair .wij hebben hier een prachtige week gehad in een huisje 200 mrt van strand . Vriendelijk en behulpzaam personeel zeker voor herhaling vatbaar

2 years ago

Ja
Janko Dutch

Prachtige kampeerplek nabij de zeekust, wat absoluut heel aangenaam is. De supermarkt is volledig uitgerust en biedt dagelijks verse broodjes aan. Het personeel is vriendelijk.Nadelen - Er zijn geen faciliteiten om een baby fatsoenlijk te kleden tijdens het douchen. Hoewel er familiedouches zijn met twee douches naast elkaar, is er geen plek om een baby neer te leggen. Er is een klein, smal bankje, maar dat is niet geschikt voor dit doel.- Er zijn geen mogelijkheden om je handen te drogen na het wassen.- Het douchekaartsysteem is hinderlijk. Als je het gebruikt, moet je ook de volle 6 minuten gebruiken, je kunt wel korter douchen, maar er wordt toch 6 minuten van de kaart afgetrokken. Ook voor de afwas moet je betalen met deze kaart. Het is vaak voorgekomen dat het water slechts lauw was en dat je hiervoor moet betalen.

3 years ago

Fa
Fay Dutch

De camping ligt letterlijk in de duinen. Wij verbleven met 2 groepen op het tent-veld ‘Zuid’ in een fantastisch ingerichte safaritent en een (old school) bungalowtent. In beide tenten was het meer dan compleet ingericht, inclusief een startpakket aan boodschappen!! Het heeft ons absoluut aan niets ontbroken, aan alles is gedacht. Er zat zelfs een handig cijferslotje bij, om de tent mee af te sluiten. De bedden en het linnengoed waren in uitstekende staat. We hebben vaker op Duinoord gekampeerd, dit was onze eerste keer in een huuraccomodatie en het is bijzonder goed bevallen. Bij aankomst en vertrek geen tent meer plaatsen/inpakken.

3 years ago

1 / 4

Location