Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Buitenduin

Camping Buitenduin in the Netherlands

Schoorl, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (10 votes)

Camping Buitenduin

Voorweg 47
1871 CD Schoorl
the Netherlands
Add to favorites

Camping Buitenduin is a campsite with 30 pitches in Schoorl, the Netherlands, located in the North Holland region. On site you will find wifi.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi

Suitability

Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
AK
A Kraaijeveld Dutch

Weinig ruimte om de caravan. Staan erg dicht op elkaar. Sanitair prima schoon en genoeg. Beheerder en partner leken vriendelijk maar toen we hulp zochten werd ik afgesnauwd door eigenaar omdat hij voetbal zat te kijken. Later wel excuus aangeboden maar geen prettige ervaring. Bij inleveren van pasje voor in en uit rijden kreeg ik wederom een snauw. Nare ervaring bij deze camping. Gastvrijheid ver te zoeken! Erg jammer deze ervaring want camping ligt mooi maar er valt wel nog wat te verbeteren op het gebied van ruimte en gastvrijheid.

4 years ago

PN
Petra Nijhuis Dutch

Heerlijk kampeerterrein waar je nog niet overspoeld wordt met animatie, zwembaden en weet ik wat. Kinderen die zichzelf samen met andere kinderen weer vermaken. Waar ze gewoon lekker kunnen spelen en op woensdagmiddag lekker brood bakken en op zondag avond een heerlijke duinwandeling met de eigenaar van de camping. Onze kinderen 12 en 14 jaar willen volgend jaar zelf 6 weken hier naartoe!

4 years ago

Jo
John Dutch

Deze camping is geen aanrader. Meerderheid zijn vaste gasten die al jaren een vaste plek hebben en denken dat de camping van hun is. Sanitair wordt niet goed bijgehouden, veel lawaaioverlast, waar niets aan gedaan word. Wat betreft prijs kwaliteit niet meer dan een 2 van de 10

4 years ago

Fa
fam.Gortmaker Dutch

We hadden gekozen voor deze camping vanwege de rust en de kleinschaligheid. Helaas was de rust ver te zoeken elke avond werd op het veldje van 's morgens vroeg tot 's avonds laat gevoetbald, hoewel dit volgens de regelementen verboden was. De ballen vlogen je letterlijk om de oren. Beheerder deed hier niets mee. Sanitaire voorzieningen netjes en schoon maar minimaal voor een volle camping. Geen restaurant maar voldoende mogelijkheden in schoorl op een steenworp afstand.

4 years ago

Li
Lin Dutch

Wij hebben een weekend hier gekampeerd. Alleen bij de hartelijke ontvangst al wordt je vrolijk. Zeer enthousiaste eigenaren!! Het is een kleine gemoedelijke camping. Toiletruimte is wat gedateerd maar verder prima en wordt goed schoon gehouden. Prachtige omgeving ook heel leuk om te fietsen.

4 years ago

1 / 2

Location