Marbacher Freizeitzentrum
3671 Marbach an der Donau
Österreich
Marbacher Freizeitzentrum ist ein Campingplatz mit 50 Stellplätzen in Marbach an der Donau, Österreich, gelegen in der Region Lower Austria. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, einen Tennisplatz, Tischtennis, Fahrradverleih und Segeln und Surfen.
Marbacher Freizeitzentrum bietet Sanitäranlagen für Menschen mit eingeschränkter Mobilität. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Marbacher Freizeitzentrum ist von 1 April bis 31 Oktober geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenEin ordentlicher Campingplatz mit familiärem Charakter. Freundliche Rezeption mit Verkauf von heimischen Produktden z.B. gutem Wein.Stets saubere Sanitäranlagen.Guterausgangspunkt für Radfahrer und Wanderer.
vor 4 Jahren
Wij stonden een week op deze camping en dat wil dus zeggen dat het prima was. Het sanitair is goed en voldoende en wordt iedere dag schoon gemaakt. De vriendelijke beheerder komt elke ochtend en avond voor een paar uur. De camping ligt pal aan de Donau en vlakbij Marbach waar, mogelijk door de bouw van damwanden tegen overstroming, weinig te beleven valt. Er is een kleine super/bakker. De review van 2015 gaat vooral over het vele verkeerslawaai; het lijkt me logisch dat wanneer je naast de Donau kampeert dat er boten zijn..Verder, je zit in een dal en daar leggen ze dan natuurlijk ook het spoor en de weg aan, net zo makkelijk. Wij vonden dat lawaai wel erg meevallen. Tja en dan die haan....wel jammer die hebben we gemist. Wel veel "last" van het ruisen van blad als het waaide... Buiten de Acsi kortingperiode vrij duur voor wat er geboden wordt. (overigens liggen veel campings in de Wachau naast de doorgaande weg en de Donau dus zal het lawaai daar hetzelfde zijn)
vor 6 Jahren
Wij vonden het een prima camping en ondanks de Eriba met hefdak geen last gehad van lawaai. Toiletten schoon en netjes, goede plaats en vriendelijke eigenaar. Ja, hij was er niet de hele dag maar je kon je spullen neerzetten. Wij zouden een tweede keer weer gaan overnachten op onze reis naar Hongarije.
vor 6 Jahren
Camping Marbach aan de Donau is hoogstens een doorgangscamping te noemen, we betaalden (2pers) voor 1 nacht €19.08 inkl ACSI korting. Ligt direct aan doorgaande weg en een trein aan de andere kant van de Donau (veel verkeerslawaai). Sanitair is goed. Eetgelegenheden genoeg in de omgeving, ook een hele goede pizzeria. Het mooie aan deze camping is dat het direct aan de Donau ligt.
vor 6 Jahren
Als je overweegt om naar deze camping te gaan dat moet je tegen een heleboel herrie kunnen. Je hebt last van verkeer over de weg, water en spoor dag en nacht. Ook zijn er kraaiende hanen die om 4.00 uur s ochtends al beginnen. Het is een prima camping voor campeerders die op doorreis zijn. Ook de prijs vind ik aan de hoge kant.
vor 6 Jahren