Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
3.5 / 5 (14 stimmen

Ideal Molino

Via Gardiola 1
25010, San Felice del Benaco
Italien

Ideal Molino ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in San Felice del Benaco, Italien. Ideal Molino hat wifi, ein camping geschäft und ein restaurant. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz

Anlagen
Wifi
Camping Geschäft
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlzugang
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm
Auto frei

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Wendie van Uuden
Niederländisch
Heerlijk rustiek gelegen camping direct aan t water met veel groen. Ideaal vanwege de keuze uit huisjes, kampeer plaatsen voor tent camper of caravan en sinds dit jaar de luxe zeer ruime suite in de oude molen. Alles prima verzorgd, schoon en goed onderhouden! Wij hebben de eer gehad om als eerste gasten in de suite te verblijven. Het uitzicht in de suite is werkelijk fantastisch! Er zijn twee ruime badkamers, drie slaapkamers, een grote keuken, hal, een enorme woonkamer en twee heerlijke terrassen. Wij waren er dit jaar in de zomervakantie met onze drie kinderen (15+) en vinden het voor herhaling vatbaar! Ook buiten het zomerseizoen lijkt het een zeer aantrekkelijke plek om te verblijven!
4 Jahre vor

zegers
Niederländisch
We zijn voor de 2e keer op deze camping. Een rustige camping direct aan het Gardameer. Enkele plaatsen hebben ook uitzicht op het meer. Deze zijn echter vrijwel altijd bezet door vaste gasten. Dat betekent dat iedereen achter die plaatsen geen uitzicht heeft. Het zou veel schelen als de opstelling van de caravans in de lengte zou zijn. Dan heeft iedereen uitzicht op het water en niet alleen degeen die vooraan staat. Jammer dat ze dat niet regelen. Grootste probleem is de electra. Valt regelmatig uit en dat is erg hinderlijk als je een koelkast op stroom hebt. Het vermogen op een aansluiting is te laag en als alle aansluitingen bezet zijn dan is er niet veel nodig om de zekering te laten springen. Het kan dan uren duren voordat iemand dat komt repareren. Voor de prijzen die ze hier rekenen (ruim 60 euro per dag) kan dat echt niet. De WiFi is tegenwoordig gratis maar het werkt dan ook heel beroerd. Heel onstabiel en geen snelheid.
4 Jahre vor

- Advertisement -