Camping De Schaapswei
3258 AW Den Bommel
die Niederlande
Camping De Schaapswei ist ein Campingplatz mit 34 Stellplätzen in Den Bommel, die Niederlande, gelegen in der Region South Holland. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.
Hunde sind bei Camping De Schaapswei willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung. Camping De Schaapswei ist ganzjährig geöffnet.
Fotos
No images available
Merkmale
Einrichtungen
Eignung
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenAl verschillende jaren ons vaste zomer stekje, mede omdat er in de buurt veel familie woont. Het zijn ruime plekken met waterkraan, afvoer en wifi op mooie graswei. Sanitair is prima en schoon en verwarmd. Kleine keukenruimte om binnen je afwas te kunnen doen met warm/koud water. In toiletgebouw toiletpapier aanwezig en thermostaatkranen in douche. De meeste gasten zijn jaarlijkse terugkerende gasten. In Den Bommel is een mooie jachthaven met aangrenzend klein strandje. Wat winkels betreft, er is een warme bakker, voor andere boodschappen kun je in aangrenzende dorpsjes terecht of de landwinkels met verse producten. Als je voor rust komt is dit de geschikte camping met vriendelijke beheerders die graag een feestje organiseren voor de terugkerende gasten. Kinderen kunnen er prima rondlopen op heuveltjes in naastgelegen natuurgebied maar geen speeltoestellen. Wel visvijver en je kunt er roeien met bootje
vor 6 Jahren
superleuke plaats ! Heel vriendelijke eigenares en partner ! Superbehulpzaam. Sanitair heel proper en wordt verschillende keren per dag gepoetst. Heel mooie plekken. Heel rustig ! En een prima restaurant ! Zeker voor herhaling vatbaar ! Hebben al voor een volgende keer geboekt !!
vor 6 Jahren
Hele aardige eigenaresse, voldoende en schoon sanitair, WiFi kende zo zijn beperkingen qua internetsnelheid en het bereik van G3 was afwezig. Prima visvijver met grote (karper) jongens die ook nog eens goed te vangen bleken. En lekker gegeten bij het aangerenzende restaurant.
vor 6 Jahren
Mooi en Schonen toilet gebouw, wordt zeer goed onder houden en schoon gemaakt
vor 6 Jahren
Mooi om te zien hoe de camping de Schaapswei positief bezig is om achterstallig onderhoud aan te pakken. Het buiten terrein wat helaas de prominente openingsfoto is blijkt verleden tijd te zijn. Er is een prachtig nieuw toiletgebouw met alle voorzieningen deze winter neergezet. Jammer dat er in 'het verleden minder positieve foto's zijn geplaatst w.b. het buiten terrein. Helaas dus geen foto's van de camping zelf!!!!. Zie nieuwe bijgevoegde foto's van de keurig onderhouden camping!.
vor 6 Jahren