Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (10 stemmer)

Camping De Schaapswei

Schaapsweg 15
3258 AW Den Bommel
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping De Schaapswei er en campingplads med 34 pladser i Den Bommel, Nederlandene, beliggende i regionen South Holland. På pladsen finder du wifi og en restaurant.

Hunde er velkomne på Camping De Schaapswei. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed. Camping De Schaapswei har åbent hele året.

Fotos

No images available

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Snackbar
Restaurant
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister
Pladser til ungdomsgrupper
Bilfrit

Sanitet

Vaskemaskiner
FK
F. Krijt Hollandsk

Al verschillende jaren ons vaste zomer stekje, mede omdat er in de buurt veel familie woont. Het zijn ruime plekken met waterkraan, afvoer en wifi op mooie graswei. Sanitair is prima en schoon en verwarmd. Kleine keukenruimte om binnen je afwas te kunnen doen met warm/koud water. In toiletgebouw toiletpapier aanwezig en thermostaatkranen in douche. De meeste gasten zijn jaarlijkse terugkerende gasten. In Den Bommel is een mooie jachthaven met aangrenzend klein strandje. Wat winkels betreft, er is een warme bakker, voor andere boodschappen kun je in aangrenzende dorpsjes terecht of de landwinkels met verse producten. Als je voor rust komt is dit de geschikte camping met vriendelijke beheerders die graag een feestje organiseren voor de terugkerende gasten. Kinderen kunnen er prima rondlopen op heuveltjes in naastgelegen natuurgebied maar geen speeltoestellen. Wel visvijver en je kunt er roeien met bootje

for 6 år siden

J&
Jef & Vera Hollandsk

superleuke plaats ! Heel vriendelijke eigenares en partner ! Superbehulpzaam. Sanitair heel proper en wordt verschillende keren per dag gepoetst. Heel mooie plekken. Heel rustig ! En een prima restaurant ! Zeker voor herhaling vatbaar ! Hebben al voor een volgende keer geboekt !!

for 6 år siden

Ma
Marcel Hollandsk

Hele aardige eigenaresse, voldoende en schoon sanitair, WiFi kende zo zijn beperkingen qua internetsnelheid en het bereik van G3 was afwezig. Prima visvijver met grote (karper) jongens die ook nog eens goed te vangen bleken. En lekker gegeten bij het aangerenzende restaurant.

for 6 år siden

TH
Theo Heijnen Hollandsk

Mooi en Schonen toilet gebouw, wordt zeer goed onder houden en schoon gemaakt

for 6 år siden

PG
Peter Goudriaan Hollandsk

Mooi om te zien hoe de camping de Schaapswei positief bezig is om achterstallig onderhoud aan te pakken. Het buiten terrein wat helaas de prominente openingsfoto is blijkt verleden tijd te zijn. Er is een prachtig nieuw toiletgebouw met alle voorzieningen deze winter neergezet. Jammer dat er in 'het verleden minder positieve foto's zijn geplaatst w.b. het buiten terrein. Helaas dus geen foto's van de camping zelf!!!!. Zie nieuwe bijgevoegde foto's van de keurig onderhouden camping!.

for 6 år siden

1 / 2

Beliggenhed