Agay Soleil
F-83530 Saint-Raphaël Agay
Frankreich
Agay Soleil ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Saint-Raphaël Agay, Frankreich, gelegen in der Region Provence-Alpes-Côte d'Azur. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei Agay Soleil willkommen. Agay Soleil ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenCamperplaatsen zeer klein, je kon vanuit je zijraam je eten doorgeven aan de buurman, hutje op mutje, stoelen aan de voorkant neerzetten zijkant geen ruimte en dat voor euro 30 per nacht
vor 2 Jahren
We hadden onze tent opgezet op een locatie met zeezicht. We hadden dit plekje aangevraagd (en volgens mij ook iets extra voor betaald) en het ook gekregen. De kampeerplaatsen zijn klein, wat te verwachten is aan de drukke Franse kust. Het was een beetje passen en meten met de tent, maar het is gelukt. Onze buren waren bereid om te helpen indien nodig. Over het algemeen was de sfeer erg vriendelijk. Het toiletgebouw was netjes en schoon, maar helaas was er geen toiletpapier. We konden vlakbij onze tent op het strand liggen, wat een unieke ervaring was.
vor 3 Jahren
De kampeerplekken zijn extreem krap. Je kon letterlijk je maaltijd door het zijraam aan je naaste overhandigen. Alles zat op elkaar gepakt, er was alleen ruimte om stoelen aan de voorkant te plaatsen, niet aan de zijkant. En dat alles voor een prijs van 30 euro per nacht.
vor 3 Jahren
Schöne Lage aber SEHR eng SEHR kleine Plätze. Achtung mit Wifi kaufen: es geht im Camper nicht, nur oben im Restaurant. Ich habe auf meiner Frankreichreise noch nie so schlecht gegessen wie hier. Die Pizza meines Mannes war jedoch gut.
vor 4 Jahren
molto carii chalet e MH. Piccolo campeggio fortunatamente.
vor 4 Jahren