De Brem er en campingplads med 100 pladser i Renesse, Nederlandene, beliggende i regionen Zeeland. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.
Ud over camping kan du også leje en chalet.
Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og børneunderholdning.
De Brem er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm og en vandtilslutning.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseNiet gaan, alles is verouderd. Schimmel in de douches, vieze wc’s en speeltuin is zeer klein en springkussen is ook al kapot. Zelfs de WiFi werkt slechts. Voor dit geld kun je beter verder kijken!
for 5 år siden
Perfecte ligging en op loop/fiets afstand van strand en Renesse.Sanitair gebouw is vaak smerig en niet goed onderhouden. Animatie is matig en slechte communicatie wat nu wel of niet doorgaat dit ter frustratie van kinderen.Zwembad is prima (maar veel vaste gasten in groepjes hij elkaar, voor deze mensen in Covid dan ook vast nieuw)Savond word er gemeten met 2 staven, de jeugd moet het ontgelden en de ouderen hebben feestjes tot laat met harde muziek.......Al met al leuke camping voor een keer, maar volgende keer gaan we naar de buurman.
for 5 år siden
Net terug. De camping heeft een goede ligging en mooie ruime kampeerplekken. Wij hadden bewust geboekt op veldje 1 omdat hier een speelveldje op zou zitten. Helaas staat er alleen een klimrekje en verder staat er niets. Erg jammer als je jonge kinderen hebt!!Verder geen negatieve punten aan deze camping. Het toiletgebouw is inderdaad verouderd maar wel netjes schoon. Je hoeft nooit te wachten. Babysanitair is super netjes en verwarmd.
for 5 år siden
Slecht onderhoud. Geen waar voor je geld. Veel herrie, overdag van het animatie team en een of ander aggregaat of compressor, ‘s avonds van de muziek en ‘s nachts van mede camping gasten. En helaas geen ruimte voor overleg daarover. Afrader.
for 5 år siden
Het weer was aangenaam, alleen zwembad was niet open en moest nog schoon gemaakt worden. Daarnaast zijn de douchehokjes sterk verouderd. wat ons bevreemd is dat in corona tijd daar wel feestjes gehouden werden met veel gasten.
for 5 år siden