Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Benelux
Benelux
Benelux
Benelux
Benelux

Benelux i Belgien

La Roche - La Roche-en-Ardenne, Belgien

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
3.5 / 5 (20 stemmer)

Benelux

Rue de Harze 24
6980 La Roche - La Roche-en-Ardenne
Belgien
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Benelux er en campingplads med 200 pladser i La Roche - La Roche-en-Ardenne, Belgien, beliggende i regionen Luxembourg. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på Benelux. Benelux er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed. Der findes pladser med strøm.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Wifi
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Vaskemaskiner
NF
NSU fan Hollandsk

Via oldtimerclub chalet geregeld. Dat ging moeizaam. Uiteindelijk gelukt door tussenkomst van oldtimerclub. Vriendelijke mensen aan de receptie. Chalet nog nieuw. Rondom erg kaal maar dat is logisch, ze staan net. Zwembad prima. Erg lekker gegeten in de brasserie. Als kampeerder zou ik niet voor deze camping kiezen, voor ons te groot en weinig privacy. Voor het oldtimer treffen met ouders op leeftijd was het chalet prima.

for 2 år siden

Am
Amadeus Hollandsk

De kampeerplekken zijn beperkt en bieden weinig privacy. Het is niet mogelijk om de auto naast de caravan te parkeren. Er is geen water beschikbaar, behalve in het sanitairgebouw dat een flinke wandeling verderop ligt. Er zijn slechts twee sanitaire voorzieningen voor de hele camping, wat leidt tot wachtrijen om af te kunnen wassen met een klein straaltje warm water, zelfs tot 22.00 uur. Op zaterdag werd al door andere gasten bij de receptie gemeld dat het douchewater ijskoud was, maar dit was zondagavond nog niet opgelost. Het water van de Ourthe was naar mijn mening zelfs warmer.Het is erg druk en er is veel geluidsoverlast in de avond en nacht, waar geen toezicht op wordt gehouden. We hadden bijvoorbeeld een buurman die zijn JBL box tot 23.30 uur aan liet staan.Het zwembad is klein in vergelijking met het grote aantal kampeerplaatsen en er is geen glijbaan.De brasserie was schoon en het personeel was vriendelijk. Het ligt op loopafstand van het stadscentrum.

for 3 år siden

Wi
Wies Hollandsk

Het chalet werd geregeld via de oldtimerclub, maar dat proces verliep niet soepel. Toch is het uiteindelijk gelukt dankzij de bemiddeling van de oldtimerclub. De receptiemedewerkers waren erg aardig. Het chalet was gloednieuw. De omgeving was nogal kaal, maar dat is te verwachten aangezien ze net geplaatst zijn. Het zwembad was uitstekend. We hebben heerlijk gegeten in de brasserie. Als kampeerder zou ik deze camping niet kiezen, het is te groot voor ons en er is weinig privacy. Het chalet was echter uitstekend voor het oldtimer evenement met onze oudere ouders.

for 3 år siden

Se
Servaas Hollandsk

Kampeerterreinen zijn compact en bieden weinig persoonlijke ruimte. Het is niet mogelijk om je auto naast je caravan te parkeren. Er is geen water beschikbaar, behalve in het sanitairgebouw dat zich op een flinke afstand bevindt. Er zijn maar twee toiletblokken voor de hele kampeerplaats, wat betekent dat je vaak in de rij moet staan om af te kunnen wassen met een dun straaltje warm water, zelfs om 22.00 uur. Op zaterdag hebben andere gasten dit al gemeld bij de receptie, maar op zondagavond was het probleem nog steeds niet verholpen. Het water van de Ourthe was volgens mij zelfs warmer.Het is er erg druk en er is veel geluidsoverlast in de avond en nacht, waar geen controle op is. We hadden bijvoorbeeld een buurman die zijn JBL-speaker om 23.30 uur nog steeds aan had staan.Het zwembad is klein in vergelijking met het grote aantal kampeerplaatsen en er is geen glijbaan.De brasserie was netjes en het personeel was vriendelijk. Het ligt op loopafstand van het centrum.

for 3 år siden

Pl
Platteeuw Hollandsk

Paar dagen nazomer op camping Benelux, prachtig weer gehad in september. Kunnen genieten met de kids van het zwembad , voorgestelde wandelingen , lekker eten in hun brasserie vlak naast de camping Kortom prachtig ,dikke dankuwel aan het ganse club Benelux team!

for 3 år siden

1 / 4

Beliggenhed