Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Seencamping Stadlerhof
Seencamping Stadlerhof
Seencamping Stadlerhof
Seencamping Stadlerhof
Seencamping Stadlerhof

Seencamping Stadlerhof i Österrike

Kramsach, Österrike

5 / 5 (14 röster)

Seencamping Stadlerhof

Seebühel 14
6233 Kramsach
Österrike
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Ontvang bij aankomst op Camping Stadlerhof Kramsach een pas waarmee je gratis met kabelbanen naar bergtoppen kunt en zwembaden in de omgeving kunt bezoeken. Voor kinderen is er een speeltuin en zwembad op de camping en volwassenen kunnen ontspannen in de sauna. Een bezoek aan het kleinste stadje van Oostenrijk, Rattenberg, mag zeker niet ontbreken!

Foton

Egenskaper

Boenden

Tält
Stugor
Husvagnar
Husbilar
Chaleter
Lägenheter

Faciliteter

El
Vattenanslutning
Avloppsanslutning
Gasanslutning
Byte av gasolflaskor
Wifi
Förvaringsskåp
Lounge
Torkrum
Kokmöjligheter
Campingbutik
Färskt bröd
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Hårdgjorda vägar
Gemensam eldplats
Lägereld tillåten vid platsen
Ved
Kolgrill tillåten
Bord och bänkar

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Platser för ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillåten vid platsen

Rekreation

Lekplats
Teater
Inomhusspel
Minizoo
Barnaktiviteter
Bad i naturvatten
Sandstrand
Tillgänglig nedgång till vattnet
Naturiststrand
Utomhuspool
Inomhuspool
Vattenrutschbana
Termalbad
Bastu
Boule
Tennis
Bordtennis
Volleyboll
Golf
Minigolf
Segling/surfing
Båtuthyrning
Båtramp
Cykeluthyrning
Ridning
Fiske
Dykstation
Skidlift
Längdskidåkning

Sanitet

Servicestation för husbilar
Skötrum
Tvättkabiner
Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
Torktumlare
Ka
Karina Nederländska

Uitstekende klantenservice, plezierige speelruimte, aangenaam zwembad (hoewel het in de late namiddag behoorlijk druk was, was er altijd wel een ligstoel beschikbaar). De Sonneplatz en Premiumplatz zijn vooral aan te bevelen (andere locaties zijn kleiner en alles staat dicht bij elkaar), met deze locaties heb je ook toegang tot het nieuwere (afgesloten) toiletblok, wat ideaal is. Met de zomer toeristenkaart valt er veel (gratis) te beleven in de omgeving, waaronder enkele gondeltochten naar adembenemende locaties.Supermarkt op rijafstand, het restaurant op de camping is sfeervol en serveert smakelijke maaltijden.

för 3 år sedan

Ru
Runar Nederländska

Uitstekende locatie. Gemakkelijk bereikbaar. De omgeving is prachtig aangelegd met veel groen. De ruimtes zijn van gemiddelde tot zeer grote grootte. Het personeel is uiterst vriendelijk en professioneel. Het zwembad is uitstekend. Hoewel onze kinderen volwassen zijn en niet meer met ons meegaan, is de speeltuin goed ontworpen en ideaal voor kinderen tot ongeveer 12 jaar. Het restaurant staat bekend om zijn kwaliteit en goede service. Het sanitair is in goede staat en wordt goed schoongemaakt. Als er al iets niet in orde is, komt dat door gebruikers die hun eigen toilet thuis waarschijnlijk ook niet netjes onderhouden. Het enige kleine nadeel zijn de chemische toiletkolommen die op verschillende plaatsen op de camping staan. De omgeving wordt goed schoongehouden, maar de kolom zelf kan wat vies zijn en is niet echt hygiënisch voor kleine kinderen. Tot slot is er een prachtige omgeving met voor elk wat wils. Wandelen, fietsen, klimmen, zwemmen (mooi zwemmeer op 10 minuten lopen), cultuur, bergen enz. De Alpbachcard is een geweldige toevoeging. Kortom, deze plek is een absolute aanrader.

för 3 år sedan

La
Lauren Nederländska

Prachtige kampeerplek met gezellige staanplaatsen en zeer vriendelijke beheerders. Aantrekkelijk eetgelegenheid. Er is een zeer leuke speelruimte voor de kinderen (die van 10 en 11 jaar hebben zich uitstekend vermaakt) en een uitstekend klein zwembad. Er is voldoende activiteit in de buurt. De sanitaire voorzieningen zijn wat gedateerd, vooral in de herentoiletten hangt een behoorlijk onaangename geur.

för 3 år sedan

El
Ellen Nederländska

We hebben samen met onze 8-jarige jongen meer dan een week op deze fantastische camping doorgebracht. De eigenaars en het personeel waren uiterst vriendelijk en we hadden een geweldige plek met veel schaduw. De omgeving was prachtig, met meren, bergen en de historische stad Rattenberg.

för 3 år sedan

Na
Natasja Nederländska

Mooi camping, met geweldige premium plekken. We hebben een prive badkamer gehad. Achteraf echt niet nodig geweest. Het nieuw badkamer huis is al super netjes en schoon. Hele aardige eigenaren, niets is hun te veel, lekker relaxt. We konden onze caravan voor twee weken bij hun parkeren ivm de vakantie elders. Kosten bijna niets. Enige put zou zijn dat de zwembad iets te klein is en met (veel) jonge Nederlandse kinderen in de zwembad, die met niemand rekening houden, kan dit vervelend zijn.

för 4 år sedan

1 / 3

Plats