Ostseecamp Seeblick
18230 Rerik-Meschendorf
Tyskland
Ostseecamp Seeblick är en camping med 360 platser i Rerik-Meschendorf, Tyskland, belägen i regionen Mecklenburg-Western Pomerania. På plats hittar du wifi, en restaurang och färskt bröd på morgonen.
Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en chalet eller en lägenhet.
För bad finns en inomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel barnaktiviteter, bordtennis, en volleybollplan, cykeluthyrning, båtuthyrning och segling och surfing.
Hundar är välkomna på Ostseecamp Seeblick. Ostseecamp Seeblick är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el, vattenanslutning och avloppsanslutning finns tillgängliga. Ostseecamp Seeblick är öppen från 1 mars till 31 oktober.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionWir waren zwei Wochen auf diesem Campingplatz einfach schön dort. Unser kleiner hat sich dort richtig wohl gefühlt. Aus dem schönen Kinderbad bekamen wir ihn kaum raus. Der Rundflug lohnt sich auf jeden Fall und über den Preis kann man nichts sagen. Leider konnten wir dieses jahr 2010 nicht dort hinfahren im Sommer da ich hoch Schwanger bin. Aber nächstes Jahr sind wir auf jeden Fall wieder da. Und man achte auf die Angebote auf der Webseite einfasch spitze.
för 4 år sedan
Echt een aan te bevelen camping, ligt direct aan de Oostzee, leuk ingedeeld, goede kantine met niet dure menukaart. Heeft de beschikking over 4 toiletgebouwen, waarvan 3 grote die de naam 'toiletpaleis' zouden verdienen. Smaakvol, allerlei snufjes, duurzaam etc etc. Overal vriendelijk personeel. Voor en naseizoen ACSI kaart waardoor 17 euro per nacht incl. goed Wifi.
för 6 år sedan
Vriendelijk personeel, prachtige sanitairgebouwen, dichtbij strand. Zorg wel voor waterschoentjes, veel steentjes op het strand. Winkel op de camping is goed gesorteerd en prijzen vallen mee. Omdat er veel gasten waren stonden we op het tenten terrein met onze caravan. Mooie grote plaats, met electriciteit en met uitzicht zee. Helaas wel wat verder verwijderd van de toiletten. Mooi fietsgebied en mooie plaatsen in de buurt.
för 6 år sedan
Camping Seeblick is een grote camping met veel groen. Er zijn appartementen, stacaravans, maar vooral plaats voor tenten, campers, caravans en vouwwagens. De camping zit direct aan het strand, je hoeft alleen maar de strandafgang naar beneden. Op het strand en in de zee liggen veel stenen, belangrijk zijn de de waterschoenen. Verder is er één restaurant/snackbar aanwezig. Elke ochtend zijn er lekkere verse broodjes. Er zijn vier sanitairgebouwen, wel zijn ze allemaal verschillen van ouderdom. Zo is er een heel nieuw sanitairgebouw, maar ook wel wat oudere. De mate van schoonheid verschilt van sanitairgebouw. Er zijn geen muntjes nodig voor warm water (douchen, wassen, afwassen). Ook kun je in het sanitairgebouw koken op elektrisch. Er is een animatieteam aanwezig. De omgeving is wel heel mooi. Er zijn weinig Nederlanders. Ook in de omgeving zie je vooral Duitsers. Toen wij er waren, waren er nog 2 andere Nederlandse stellen/gezinnen.
för 6 år sedan
Het is een prachtige camping met vriendelijk personeel. Vooral in het winkeltje en het restaurant. Heel weinig Nederlanders. Fietsen meenemen heerlijk op de fiets naar Rerik en Kuhlungsborn. Er zit wel een flinke klim in het fietspad dus even afzien. Maar het is de moeite waard. De omgeving doet denken aan de Eifel in Duitsland.'s Avonds samen romantisch naar de ondergaande zon kijken op het strand. Wij hadden een plaatsje dat we uitzicht hadden op de Ostsee. Wakker worden, raam open en de guur van de zee, heerlijk toch. Alleen was het toen wij er waren te koud voor de tijd van het jaar, maar dat had heel Europa last van. O, ja wij moesten een paar dagen eerder weg en zonder te vragen waarom kregen we het geld voor die dagen terug.
för 6 år sedan