€31
per natt
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 04 April till 27 September
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avresa
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagar
{{r.bookingDays}}

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
Hyra av stuga
Elektricitet
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
4 / 5 (18 röster

Les Albères

Route Moulin de Cassagnes
66740, Laroque-des-Albères
Frankrike

Les Albères är en camping i Laroque-des-Albères, Frankrike. Les Albères har wifi, en campingshop, en restaurang, en inomhuspool och skåp. Hundar är tillåtna. Förutom camping går det även att hyra en hyrstuga eller en mobil bungalow . Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns en lekplats och en tennisplan.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Barnanimation
Utomhuspool
Tennisplan

Logi
Hyra av stuga
Mobila bungalows

Faciliteter
Elektricitet
TV-anslutning
WiFi
Campingshop
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Lägereld tillåtet
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga
Öppet året om
Nudister
Bilfri

Sanitär
Skötrum
Tvättmaskiner


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

H. Sportel
Nederländska
Camping bestaat voor grootste gedeelte uit chalets en stacaravans en nog een paar te kleine kampeerplaatsen. Onze tent paste niet eens in het vak en hadden dan de tafel en stoelen maar op de weg staan. Sanitair is prima. Toiletpapier en haakjes missen. Zwembad is fijn maar voor de grote van de camping aan de kleine kant.
3 år sedan

Hadewych
Nederländska
Fijne vakantie gehad. Volledig Frans georiënteerd. Geen toiletpapier?!
4 år sedan

Anna
Nederländska
Prima camping, leuk zwembad, schoon sanitair. Heerlijk strand op 15 minuten afstand. (Tip, ga naar Le Racou of de strandjes in Port Vendres, Argeles is hutje mutje, maar in juli zijn deze strandjes lekker rustig en ook vele malen mooier) Enige minpunt is de herrie s avonds. Deze camping is tegen half twaalf wel stil, maar de naastgelegen camping feest nog een dik uur door, zo hard dat je denkt dat je erbij bent...
4 år sedan

B.van Krimpen
Nederländska
De camping ligt erg mooi aan de voet van mooi groen heuvel- en berglandschap. Camping is temidden van veel groen. Accommodaties zijn netjes en personeel is vriendelijk. Er wordt zelfs in enige mate Engels gesproken. Echter mensen die slecht ter been zijn kunnen beter deze camping mijden vanwege het heuvelachtig terrein. Minpunt is de prijs die je per week, per apparaat moet betalen voor WIFI. € 20,00 is toch wel aardig aan de prijs. Maar desondanks een mooie camping zeker gezien de prijs/kwaliteitverhouding.
4 år sedan

Boerkamp
Nederländska
We hebben een leuke vakantie gehad. Plus-punten: rustige sfeer, vriendelijke beheerder/personeel, alles zeer schoon, leuk niet te druk zwembad en op 20 minuten van diverse strandjes. Min-punten: Frans georiënteerd en voor het restaurant kun je beter naar de bakker en pizzeria in het dorp. Die zijn overigens erg goed en niet duur.
4 år sedan

Van Druten
Nederländska
Prachtig gelegen en goed onderhouden camping met mooie schone mobilhomes én voorzien van airco! Zwembad leuk alleen ontbreken parasols en net even te weinig bedjes. Horeca kan zoveel beter met iets meer enthousiasme maar de pizza's waren goed. Het winkeltje slaat nergens op,weinig aanbod en duur en vonden de broodjes niet lekker waarop we iedere ochtend naar de bakker gingen in het dorp. Camping is Frans georiënteerd maar dat vinden wij juist leuk. Animatie vond ik matig. ligging in prachtig gebied en uit de drukte maar toch centraal om van alles te doen. Kleine verbeterpuntjes maar absoluut een camping waar wij terug zouden komen! Heerlijke vakantie gehad.
4 år sedan

Saartje
Nederländska
Prettige camping, netjes opgezet. Leuk zwembad maar op drukke dagen in het hoogseizoen wat aan de krappe kant. Ze hebben ook nog een overdekt zwembad ernaast, maar in de hitte van de zomer was het niet te doen om daar te zwemmen. Restaurant prima voor een snelle hap, stokbrood en croissants ook ok. Beter is de pizzeria onder in het dorp, maar reserveer daar je pizza's! Wij zijn er 2x geweest om 17 uur en konden pas na 22.00 uur onze pizza ophalen?! Camping was wel enorm Frans georiënteerd waardoor onze oudste van 13 geen aansluiting had met andere kinderen. Dat was voor ons een minpuntje. Onze jongste had wel een NL vriendinnetje in de eerste week. Wifi is enorm duur. Omgeving is prachtig, enorm veel te doen! Uitstapje naar Spanje, de kustplaatsjes, snorkelen bij de (sentier sous-marin) bij Cerbère Banyul, naar Gorges de la Fou, le train jaune, Carcasonne, etc etc. Heel veel leuke dingen te doen!
4 år sedan

- Advertisement -