Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avresa
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagar
{{r.bookingDays}}

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
3.5 / 5 (14 röster

La Dune des Sables

La Paracou - Route de l'Aubraie
F-85100, Frankrijk
Frankrike

Voor een rustige familiecamping ga je naar Camping La Dune des Sables (Les Sables-d'Olonne). Er is een speeltuin en een overzichtelijk zwembad, maar verwacht hier geen animatie. Wel zijn er veel leuke gezinsuitstapjes te doen in de buurt. Ga bijvoorbeeld eens naar Château des Aventuriers, waar de kinderen allerlei raadsels kunnen oplossen.

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Utomhuspool
Tennisplan

Logi
Mobila bungalows

Faciliteter
WiFi
Campingshop
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar

Sanitär
Tvättmaskiner


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Tommy
Nederländska
2 år sedan

Ursul
Nederländska
Het is belangrijk om te beseffen dat een 9-jarig kind uit Nederland is gestorven in het zwembad, omdat het zwembad paddenstoel haar naar binnen zoog. Desondanks blijft het management doorgaan alsof er absoluut niets verkeerd is gebeurd.
2 år sedan

Sjard
Nederländska
2 år sedan

P en p
Nederländska
Winkeltje stelt niets voor. Restaurant was dicht. Snackbar soms open. Plek geboekt aan zee, als je staat in de camper zie je een strookje zee. Foto klopte niet van onze kampeerplek. Sanitair was meestal vies, en de tegeltjes op de loer waren spekglad. Heel gevaarlijk
3 år sedan

Jack
Nederländska
Kleine, saaie, volgepropte camping met veel te kleine plaatsen. Geen boom te vinden op het schone terrein. Verwarmd zwembad. Prima mobilhome. Valt niks te beleven op de camping en ook niet in de omgeving. Elke avond oubollige animatie met als dieptepunt de luide disco tot 1:00 in de nacht waarna de jeugd (natuurlijk) nog niet uitgefeest is. Zeker geen 5 sterren camping
3 år sedan

Henk en Marjon
Nederländska
Goed zwembad. Voor fietsers is er een hele kleine plek (3×6) dicht bij de ingang. Dus veel geloop langs, en druk. Verder nergens schaduw.
3 år sedan

I den Ouden
Nederländska
Mooie camping en omgeving. Ik verbleef in een stacaravan, was ruim genoeg en had een mooie veranda. Het fijne aan deze camping is dat je (met een sleutel) zo het strand op loopt. Het zwembad is prima, maar kan wel druk zijn. De eetgelegenheid op het park is goed ze hebben een ruime menukaart, en eten met uitzicht op zee. De stad vlakbij is erg leuk, ook daar kan je goed zwemmen op het strand De WiFi is wel zeer slecht op het park, je hebt beperkte WiFi gratis en voor de rest moet je betalen. Dat is het enige minpunt
4 år sedan

- Advertisement -