Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
L' Océan
L' Océan
L' Océan
L' Océan
L' Océan

L' Océan i Frankrike

La Couarde-sur-Mer (Charente Maritime), Frankrike

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (16 röster)

L' Océan

50, route d'Ars
17670 La Couarde-sur-Mer (Charente Maritime)
Frankrike
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

L' Océan är en camping med 0 platser i La Couarde-sur-Mer (Charente Maritime), Frankrike, belägen i regionen Poitou-Charentes. På plats hittar du wifi och en restaurang.

För bad finns en utomhuspool. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på L' Océan. L' Océan är rullstolsanpassad. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga
Bilfritt

Rekreation

Lekplats
Utomhuspool

Sanitet

Tvättmaskiner
An
Annechien Nederländska

Matige camping sfeerloos. Matig restaurant. We hadden een kampeer plek met privileges. Aankomst plek toegewezen. Deze was te klein zeker niet de 100m3 zoals die staat omschreven. We kregen 2 opties. Waarvan één voldoet aan de grote maar t.o. speeltuin. (Deze periode zijn er niet zo veel kinderen). Privilege voldeed niet aan verwachting! Heel klein. Geen separaat toilet. Geen wastafel met kastje/plankje voor wat handdoeken/toilet spulletjes en je betaald hier heel veel geld voor per nacht! Het was geen mooie indeling. (Heb mooiere en betere gehad voor minder geld). En alles was binnen. Bloedheet! Er was op een avond ook een feest in de tent vlak bij onze plek. Hierover zijn we niet geïnformeerd. Alles is in het Frans. Als je zoveel geld betaald verwacht je een net onderhouden kampeerplek zonder hoog gras en onkruid ruim ingedeelde privilege zoals omschreven. Dit is mijn ervaring en mening van een ervaren kampeerder.

för 2 år sedan

Th
Theodorus Nederländska

De camping was middelmatig en miste sfeer. Het restaurant was ook niet geweldig. We hadden een kampeerplek met privileges geboekt. Bij aankomst kregen we een toegewezen plek. Deze was te klein en zeker niet de 100m3 zoals in de beschrijving stond. We kregen twee opties aangeboden, waarvan er één groot genoeg was maar tegenover een speeltuin lag. (Er waren in deze periode niet veel kinderen). De privilege voldeed niet aan onze verwachtingen! Het was erg klein. Er was geen apart toilet. Er was geen wastafel met een kastje of plankje voor handdoeken of toiletartikelen en we betaalden hier veel geld per nacht voor! De indeling was niet mooi. (Ik heb mooiere en betere indelingen gehad voor minder geld). En alles was binnen. Bloedheet! Op een avond was er een feest in de tent vlakbij onze plek. We waren hierover niet geïnformeerd. Alles was in het Frans. Als je zoveel geld betaalt, verwacht je een goed onderhouden kampeerplek zonder hoog gras en onkruid en een ruim ingedeelde privilege zoals beschreven. Dit is mijn ervaring en mening als ervaren kampeerder.

för 3 år sedan

Pa
Paulien Nederländska

Mooi eiland, prachtig strand dichtbij. Camping heeft mooie en mindere kanten. Wij stonden net achter het zwembad met een grote groep Fransen achter ons. Meerdere keren tot laat in de nacht feest. Echt heel veel lawaai waar niets aan gedaan is. Weinig schaduw op onze plaats ( het was erg heet) er zijn wel schaduwplaatsen. Zwembad is mooi wel echt druk als het warm is. Leuke animatie, nadeel is dat ze geen Engels spreken. Leuke sfeer, mooi terrasje goede winkel. Eenvoudig sanitair, wel goed schoon. Heerlijk gefietst, leuke dorpjes dichtbij.

för 4 år sedan

Ma
Max Nederländska

Fijn zwembad. Het ligt ook dicht bij de zee dus als het zwembad te druk is kan je daar ook heen. Zeer goed sanitair en leuke animatie alleen jammer dat de animatie nauwelijks Engels kan en dus je goed in Frans moet zijn om het te verstaan. Prima WiFi. En je kan ook mee doen met verschillende activiteiten. Weinig Nederlanders.

för 4 år sedan

DB
denis bochu Franska

Les emplacements sont très spacieux avec un point d'eau proche; les sanitaires sont propres avec de grandes cabines lavabo-douche. les douches sont chaudes. Camping calme (en mai) accepte les camping-chèques il ne faisait pas suffisamment beau pour profiter de la piscine;

för 4 år sedan

1 / 4

Plats