Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Dinkelweide

Dinkelweide i Nederländerna

De Lutte, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (8 röster)

Dinkelweide

Zandhuizerweg 15
7587 LA De Lutte
Nederländerna
Lägg till i favoriter

Dinkelweide är en camping i De Lutte, Nederländerna, belägen i regionen Overijssel. På plats hittar du wifi.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på Dinkelweide.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Rekreation

Lekplats
Ja
Jacob Nederländska

In de beginfase was er veel rust, maar tegen Hemelvaartsdag was de camping helemaal bezet. Desalniettemin bleef alles uitstekend beheersbaar. De aanwezigheid van vogels en het adembenemende panorama versterken de geweldige ervaring daar.

för 3 år sedan

JE
Jan en Anneke Nederländska

Een hele nette camping met mooie ruime plekken, prachtige omgeving. Een vriendelijke boer, die niet moeilijk doet en gastvrij zijn zeer nette boerderij laat zien. Eenvoudig maar schoon sanitair Tip, misschien uitbreiden sanitair zo mogelijk

för 4 år sedan

FT
Fam. Twigt Nederländska

Knusse camping met boer Johan. Een wat hoger veld met ruim uitzicht over het overstroomgebied (winter). In de avond de reetjes door de velden en continu ooievaars. Tip caravan met voortent richting veld met voldoende ruimte achter de caravan. Dit voor de afscherming voor de wind (westen)en met het stoeltje de ondergaande zon. Boer Johan verteld graag over zijn koeien. In omgeving is het prachtig wandelen en fietsen met leuke plaatsen als Denekamp, Ootmarsum, maar ook vliegveld Twente.

för 4 år sedan

WP
Wim Philipse Nederländska

Schoon sanitair, vriendelijke mensen. Elk bezoek voelt als thuiskomen.

för 4 år sedan

A_
a_bennen Nederländska

We hebben hier één nacht met onze tent overnacht tijdens ons weekendje wandelen (Dinkelpad). De camping ligt prachtig. Het grootste veld ligt hoger dan het aangrenzende weiland war je vrij uitzicht op hebt. 's Morgens heb je de zon aan de voorkant, 's avonds aan de achterkant van de caravan/tent. Het sanitair is lekker schoon en prima voor elkaar. Het moderne boerenbedrijf is volop in bedrijf. Er waren picknickbankjes die we bij onze tent konden zetten. Voor kinderen zijn er voldoende speeltoestellen.

för 4 år sedan

1 / 2

Plats