Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Sonnevanck
Camping Sonnevanck
Camping Sonnevanck
Camping Sonnevanck
Camping Sonnevanck

Camping Sonnevanck i Nederländerna

Spier, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (15 röster)

Camping Sonnevanck

Wijsterseweg 9
9417 TD Spier
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Camping Sonnevanck är en camping med 0 platser i Spier, Nederländerna, belägen i regionen Drenthe. På plats hittar du wifi och en restaurang.

Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en chalet.

För bad finns en utomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter, en tennisbana, bordtennis, boule och minigolf.

Hundar är välkomna på Camping Sonnevanck. Camping Sonnevanck är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el och vattenanslutning finns tillgängliga. Camping Sonnevanck är öppen året runt.

Foton

Egenskaper

Boenden

Tält
Husvagnar
Husbilar
Chaleter
Lägenheter

Faciliteter

El
Vattenanslutning
Avloppsanslutning
Wifi
Campingbutik
Färskt bröd
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Hårdgjorda vägar
Gemensam eldplats
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Platser för ungdomsgrupper

Rekreation

Lekplats
Barnaktiviteter
Bad i naturvatten
Tillgänglig nedgång till vattnet
Utomhuspool
Inomhuspool
Termalbad
Bastu
Boule
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Segling/surfing
Cykeluthyrning
Fiske
Skidlift

Sanitet

Servicestation för husbilar
Skötrum
Hyrbart badrum
Tillgänglighetsanpassade sanitetsutrymmen
Tvättmaskiner
Torktumlare
Sa
Sanne Nederländska

Afgelopen augustus met ons gezin op deze camping gestaan. De kinderen vonden de speeltuin oke. (waarschijnlijk leuk tot een jaar of 8) Ook het zwembad was prima; weinig poespas en niet al te groot dus je als ouder heb je goed overzicht. Het sanitair was schoon maar wel aan vervanging toe. De deuren vallen niet automatisch dicht dus als je in de buurt van het sanitair gebouw staat kan dit (met name in de nacht) storend zijn. Verder een gemoedelijke sfeer en leuk om het park eens over te lopen de diverse stacaravans te bewonderen. Wij waren ook benieuwd naar het "end" op de kaart waar ook een kampeerveld zou zijn maar dat was duidelijk buiten gebruik. Wat ons betreft een aanrader, natuurlijk ook vanwege de prachtige omgeving.

för 4 år sedan

HE
H. Enninga Nederländska

leuk mooie camping. komen al jaren op vakantiecentrum Sonnevanck. Sinds vorig jaar is er al veel gedaan om de camping weer gast vrij te maken. Er zijn mooie nieuwe safaritenten geplaatst op de beukenhof je echt in de natuur. lekker verwarmd zwembad waar onze kinderen alle dagen wel waren te vinden. Het Animatie team was ook super. Er werd veel gedaan voor de kind. Ook voor 14+ werd er wat georganiseerd. Het animatiehuisje is leuk en gezellig in gericht. Vakantiecentrum Sonnevanck is de uitval basis voor een de vele fiets tochten in Drenthe. het sanitair gebouw is oud meer zeer schoon. wordt 3 keer per dag schoongemaakt. De snackbar op het park is zeer goed en korte wachttijden (ook als het druk is). kan het beter op de camping? ja het kan altijd beter maar ieder naar zijn zin te maken nee dat gaat niet. zijn erg druk bezig met een facelift en ze staan zeer zeker open voor ideeën. Wij als gezin hebben een heerlijke vakantie gehad.

för 4 år sedan

Jo
Jolanda Nederländska

Wij zaten in vakantiehuisje “roodborstje”. Een heerlijk ruim huisje met een grasveld waar je altijd zon en schaduw kunt vinden. De woonkamer wordt wel warm als het buiten 30 graden, maar de slaapkamers blijven heerlijk koel. Park is rustig, en wel wat verouderd. De nieuwe beheerders hebben plannen om het park verder op te knappen. Ze zijn vriendelijk en helpen graag.

för 4 år sedan

FD
Fam. de Jonge Nederländska

Wij hebben voor een weekend de bunglow "Roodborstje" geboekt. De bungalow was schoon, modern ingericht. De bungalow is van alle gemakken voorzien. Er zijn goede boxspringbedden. De bungalow staat op een mooie plek met veel privacy. Het park grenst aan de Zuiderkluft route. Dit is een wandelroute die langs het park loopt. Op het park zijn een zwembad een een speeltuin aanwezig. Er is een mogelijkheid om (elektrische) fietsen te huren. De omgeving is prachtig. Je bevindt je in de omgeving van het Dwingelderveld. Het personeel doet er alles aan om ervoor te zorgen dat je een aangenaam verblijf hebt.

för 4 år sedan

FZ
Fam. Zeller Nederländska

Rustige camping met ruime plekken. Met veel groen wat er netjes bij ligt. Prachtig gelegen nabij Dwingeler veld. Vriendelijk personeel dat merkbaar werkt aan een nog aangenamer verblijf. Wij komen zeker terug!

för 4 år sedan

1 / 3

Plats