Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof
Camping Gauglerhof

Camping Gauglerhof i Österrike

Millstatt, Österrike

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (15 röster)

Camping Gauglerhof

Matzelsdorf 2
9872 Millstatt
Österrike
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

In Oostenrijk vind je de kleine boerencamping Gauglerhof. Dieren, een speeltuin, een chillkamer en een mooi uitzicht over de bergen is wat je hier vindt. Deze camping is een goede keus voor mensen die van de natuur houden. Een aanrader is de Kärnten Card aan te schaffen, zodat je de indrukwekkende omgeving goed kunt verkennen.

Foton

Egenskaper

Boenden

Tält
Husvagnar
Husbilar
Chaleter
Lägenheter

Faciliteter

El
Vattenanslutning
Avloppsanslutning
Wifi
Lounge
Campingbutik
Färskt bröd
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Hårdgjorda vägar
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Platser för ungdomsgrupper

Rekreation

Lekplats
Minizoo
Barnaktiviteter
Bad i naturvatten
Utomhuspool
Inomhuspool
Termalbad
Bastu
Boule
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Segling/surfing
Cykeluthyrning
Fiske
Skidlift

Sanitet

Servicestation för husbilar
Skötrum
Tillgänglighetsanpassade sanitetsutrymmen
Tvättmaskiner
Torktumlare
Ma
Marianne Nederländska

Wat een leuke gemoedelijke camping! De camping wordt gerund door een Nederlands echtpaar. Zij doen er alles aan om het hun gasten naar de zin te maken. Het sanitair is brandschoon en wordt zelfs 's avonds nog schoongemaakt. TIP: als je met de caravan komt volg dan wel de routebeschrijving die op de website staat van de camping!! De weg die de navigatie aangeeft, is niet te rijden met een caravan. De camping is een goede uitvalsbasis om allerlei leuke dingen in de omgeving te ondernemen. Tip: schaf de Kärnten Card aan (dat kan op de camping) want met deze kaart kun je gratis gebruik maken van veel faciliteiten zoals de gondelliften en zwembaden. De kosten heb je er snel uit.

för 2 år sedan

Wi
Wittenberg Nederländska

Supermooi gelegen camping. Sanitair is brandschoon. Gemoedelijke sfeer, niet te massaal. Heel vriendelijke eigenaren.

för 2 år sedan

Aa
Aafje Nederländska

Een prachtig gelegen kampeerterrein. De sanitaire voorzieningen zijn glanzend schoon. De ambiance is gezellig en niet te overvol. De beheerders zijn buitengewoon aardig.

för 3 år sedan

Ja
Jaco Nederländska

Wat een gezellige en aangename kampeerplek! Een Nederlands koppel beheert de camping en ze doen hun uiterste best om hun bezoekers een fijne tijd te bezorgen. Het sanitair is onberispelijk schoon en wordt zelfs 's avonds schoongemaakt. ADVIES: als je met een caravan arriveert, volg dan de routebeschrijving op de website van de camping!! De weg die de GPS aangeeft, is niet geschikt voor caravans.De camping is een uitstekend startpunt om verschillende leuke activiteiten in de buurt te ondernemen. Aanrader: koop de Kärnten Card (dat kan op de camping) want met deze pas kun je gratis gebruik maken van veel faciliteiten zoals de kabelbanen en zwembaden. De kosten heb je er snel uit.

för 3 år sedan

G&
Gerard & Cora Rila Nederländska

Wij hebben twee weken gelogeerd in het appartement van camping Gauglerhof. Een zeer rustige kleine camping, uitermate geschikt voor iedereen. Het appartement is enorm ruim met twee slaapkamers en is geheel compleet met alles wat er nodig is. Het is super netjes en de handdoeken en beddengoed wordt gewassen door de (Nederlandse) eigenaars. voor een wasje kan je op de camping een was draaien voor €3,50. Het appartement ligt centraal voor vele uitstapjes welke voordelig kunnen worden gedaan d.m.v. een Kärtnen card. Uit eten kan in de wijde omgeving. Kortom een prachtig appartement met een fantastisch uitzicht en omgeving.

för 3 år sedan

1 / 3

Plats