Sierra de María é um parque de campismo com 200 parcelas em María, Espanha, situado na região de Andalusia. No local encontrará um snack-bar.
Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e animação infantil.
Os cães são bem-vindos em Sierra de María. Sierra de María é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoLa gente es muy agradable, servicios limpios lo pasamos muy bien
há 4 anos
Prachtige camping midden in de natuur. Mooier bestaat niet. Vanaf de camping loop je zo de natuur in voor prachtige wandelingen. In de winter kan het nachts vriezen maar overdag is het dan vaak heerlijk weer. Wij komen zeker terug. Aanrader!
há 4 anos
Op 1000 meter hoog in beschermd natuurpark gelegen camping. In een bosachtige omgeving aangelegde staanplaatsen van klein tot zeer ruim formaat. Mooi zwembadje. Keurig en heel schoon sanitair. In de nacht pikdonker en muisstil. Overdag uitzicht op een hoge bergwand. Het natuurpark leent zich uitstekend voor actieve bezigheden. Volgens het bord bij de ingang zojuist voor 3 miljoen gerenoveerd met EU subsidies, dus geniet ervan, u heeft er zelf aan meebetaald ;-)
há 4 anos
Ondanks dat de camping hoog in de bergen ligt kan men er uitstekend fietsen. Het sanitair is schoon. Toen wij er waren (begin mei) hebben we nog nachtvorst meegemaakt. Voor boodschappen kan men terecht in een kleine 'Dia'-supermarkt op 5 km van de camping.
há 4 anos