Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)
Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)
Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)
Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)
Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)

Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B) em Espanha

Puerto Lumbreras , Espanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (10 votos)

Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B)

Carrillos 115
30890 Puerto Lumbreras
Espanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B) é um parque de campismo com 30 parcelas em Puerto Lumbreras , Espanha, situado na região de Region of Murcia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um snack-bar.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Naturisten Camping El Zorro (incl. B&B). Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Cacifos
Loja do parque
Snack-bar
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Fr
Frits Neerlandês

Goed geoutilleerd Samen werken, samen eten echt gezellig

há 6 anos

BE
Berry en Maria Neerlandês

Een geweldige plek met uiteraard insecten. Zonder insecten zijn wij er ook niet. Sfeervolle camping/B&B. Prachtig zwembad. Knus en niet te groot. Heerlijk om te wandelen en uit te rusten. Uiteraard op zo'n relatief kleine camping geen echte eetgelegenheid, maar wel twee gezellige avonden samen eten behoren hier tot een mogelijkheid. Gerund door twee prachtige mensen, Denise en Peter. Een lust om meerdere malen hier naar toe te gaan.

há 6 anos

AB
A Bouman Neerlandês

Wij hebben genoten van zoveel dingen! Eerst zijn we op aanraden van Denise naar de wijnfeesten van Caravaca de la Cruz geweest. Dat was een geweldige ervaring. Naast de caballos del vino op zaterdag waren ook de moros y cristanos op zondagmiddag een prachtig festijn. Ook het weer was geweldig. Op el Zorro hebben we prachtig gewandeld, een wijnproeverij beleefd, leuke bbq´s en borreluurtjes met de buren op het pleintje gehad en genoten van de gezellige sfeer op een plek midden in de natuur. Velez Rubio is enig, zeker met zoveel communies en trouwerijen in de grote kerk. Ook het zwembad is genieten. Hasta la proxima!

há 6 anos

Ge
Germaine Neerlandês

Mooie rustige camping met ruime plaatsen midden in de natuur. Geweldige ontvangst door Peter en Denise met een drankje en informatie over de camping en de omgeving. Twee maal per week is het mogelijk samen te eten en op zaterdagochtend een wandeling met Peter te maken in dit mooie deel van Spanje. Genieten van het zwembad, de natuur, de rust en de vogels, bijeneter, wielewaal, slangenarend en veel meer, in de directe omgeving zitten vale gieren. Peter en Denise, en jullie kinderen Cheyenne en Tristan, bedankt, jullie hebben een super plek gecreëerd waar het aan niets ontbreekt en waar zoveel mensen zich welkom en verwend voelen.

há 6 anos

AV
Anton van der Haagen Neerlandês

Al enkele jaren verblijven wij regelmatig op El Zorro. Telkenmale als wij arriveren vanuit de Randstad is de camping en de omgeving een verademing en tegelijk een thuiskomen bij de familie Hollanders. Na de hectiek van Nederland is El Zorro een oase van natuur, rust en stilte. De faciliteiten zijn dik in orde, 2 keer per week is er gelegenheid deel te nemen aan een gezamenlijke maaltijd en in de directe omgeving kan (eventueel naturistisch) gewandeld worden in de heuvels van de Sierra del Viente. Kortom, een aanrader voor een uiterst ontspannen vacantie.

há 6 anos

1 / 2

Localização