Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Municipal Les Roches
Municipal Les Roches
Municipal Les Roches
Municipal Les Roches
Municipal Les Roches

Municipal Les Roches em França

Ste Croix du Verdon, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (12 votos)

Municipal Les Roches

La Fontanouie
4500 Ste Croix du Verdon
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Municipal Les Roches é um parque de campismo com 100 parcelas em Ste Croix du Verdon, França, situado na região de Provence-Alpes-Côte d'Azur.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em Municipal Les Roches. Municipal Les Roches é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Acesso para cadeiras de rodas

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Ténis

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
MH
Marcel Horjus Neerlandês

Een prima municipal camping. Houd wel rekening met veel hoogte verschil. Is een grote terrassen camping. Erg aardig personeel. Wel kleine plaatsen. Iets om rekening mee te houden. Sanitair top. Altijd heet water gehad met douchen. Natuurlijk prachtig gelegen aan het meer en leuke dorpje saint croix du verdon. In de ochtend een klein camping winkeltje waar lekker brood te krijgen is en anders even naar het dorpje. Verder geen voorzieningen maar daar is de prijs ook naar. Op de grote parkeerplaats bij het meer is voldoende te krijgen kwa snacks en een drankje. Meer is heerlijk en omgeving prachtig. We komen terug

há 4 anos

BR
bernard roggi Francês

emplacement au top mais un peu cher pour une personne avec 1 tente "17 euro 50 par jour

há 4 anos

Ha
Hans Neerlandês

Mooie municipal met uitstekende toiletten en altijd warm douche water. De plaatsen zijn wat klein, en de camping was eigenlijk de hele periode vol. Vanaf onze plaats waren we met 3 minuten aan het strand.

há 6 anos

Wa
walbo Neerlandês

Camping direct gelegen aan het mooie meer Lac St. Croix met kiezelstrand. Waterschoenen zijn nodig. Camping is erg vol, plaatsen dicht op elkaar. Geen wifi (ook niet betaald), geen winkeltje. Op 2 autominuten boven op de berg een dure kleine supermarkt (voor te lopen/fietsen een behoorlijke klim). Sanitair redelijk, geen wc papier aanwezig en geen toiletbrillen. Warme douches. Heel klein speeltuintje voor de hele kleine kinderen. Verder waren er 2 pingpong tafels waar de jeugd zich een beetje ophield. Bij het meer stonden 2 foodtrucks.

há 6 anos

V_
v_zwanenberg Neerlandês

Dit jaar was na 10 jaar ons tweede bezoek aan deze camping. Het meer en het stadje zijn de grote trekpleisters. Het toerisme is hier de afgelopen jaren sterk gegroeid en de camping is meegegroeid. Derhalve een drukke plek waar de commercie heeft toegeslagen. Nieuwe , moderne 'zelfreinigende' sanitaire voorzieningen bij ons gedeelte. De camping kent een sterk selectief beleid ten aanzien van de standplaatsen, waardoor we met de tent weer uit een beperkt aantal plekken mochten kiezen. Het was ook druk. s 'Nachts tot 2 uur verstoord door luidruchtige Fransen tegenover ons. 17.5 Euro/nacht voor standplaats met elektriciteit.

há 6 anos

1 / 3

Localização