Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Molenzijdse Heide
Molenzijdse Heide
Molenzijdse Heide
Molenzijdse Heide
Molenzijdse Heide

Molenzijdse Heide em Bélgica

Merksplas, Bélgica

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
2.5 / 5 (11 votos)

Molenzijdse Heide

Veldenbergstraat 97
2330 Merksplas
Bélgica
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Molenzijdse Heide é um parque de campismo com 200 parcelas em Merksplas, Bélgica, situado na região de Antwerp. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em Molenzijdse Heide. Molenzijdse Heide é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior
Ténis

Sanitários

Casa de banho para alugar
Máquinas de lavar roupa
David
David Neerlandês

Het zijn oplichters van bazen voor een vaste stacaravan , ook het park is veroudert , teveel mensen van vreemde origine dat geen Nederlands kennen en onvriendelijk zijn. Wifi dat niet in orde is en overprijst moet aankopen voor betere wifi. Verplichte eigen vuilzakken van hun camping zijn het dubbele in aankoop maar vliegen al in dezelfde container met ander afval. Mindervalidevoorzieningen zijn maar half in orde. Agressieve honden mogen vrij in ondermaatse en slecht afgeschermde tuintjes vertoeven. Onze zoon in rolwagen werd heel de tijd schuin afgekeken ook door de eigenaars van de camping. Caravans verkopen dien eigenlijk te oud zijn voor als particulier te verkopen maar aan schandalige minimale ondermaatse prijs overkoopt voor dan weer door te verkopen aan een puur +5000€ winsten. Is zeker geen 5 sterren camping meer waard

há 1 ano

Be
Bert Neerlandês

Alles voor stacaravans dat is hier heel duidelijk. Als je met je caravan of tent komt moet je maar je plan trekken. Plaatsen met elek, water en kabel? Je moet andere kampeerders storen als je water wil nemen want niet op elke plaats is water. De kabel werk niet . Je krijgt een kaart waarmee je buiten moet rijden en ook mee de sanitair binnen moet. Als iemand van het gezelschap naar de winkel moet met de wagen kan de rest niet binnen in de sanitair en ook niet douchen want dit is ook met diezelfde kaart. De kinderen hadden Fun in het zwembad dat heeft wel wat goedgemaakt ondanks dat de grote glijbaan afgesloten was. Het restaurant was zeer goed, frituur ook. Winkel zéér onvriendelijk personeel. Over heel de camping vind je zwerfvuil Nergens een vuilbakje aan de kant van de weg. In de sanitair aan de lavabo's van de wc geen zeepdispenser voorzien, geen wc-papier. Elke dag een indringende geur van polyester van het nabijgelegen fabrieksterrein.

há 6 anos

Ny
nyu Neerlandês

enkele + en - Zeer fijne en toegankelijke/rustige familiecamping. Minder geschikt voor jongeren of vriendengroepen die zware feestjes willen houden. Strategisch super gelegen voor city trips met verschillende leuke steden onder de 30min. Mensen en personeel heel vriendelijk. Het is idd geen mega toeristische/commerciele camping maar ondergewaardeerd. Mits wat investering zou het zn oude glorie weer helemaal kunnen hervinden

há 6 anos

Je
Jefrey Neerlandês

Het was een zeer leuke week toen ik hier was. Het zwembad is zeker met een verwarmingssysteem de dikke redder hier kan met niets lachen. Voor de rest vond ik het hier heel leuk als die rot buitenlanders eens zouden vertrekken

há 6 anos

RB
Rudy Boumon Neerlandês

een leuke camping, wij komen hier jaar na jaar en zijn tevreden over de camping. mooie zwembad met glijbanen en leuke speeltuinen zelfs overdekte voor als het weer minder goed is.hebben overal winterwater, dus kunnen een gans jaar komen. deze camping is onze 2 de thuis geworden.

há 6 anos

1 / 3

Localização