Le Pesquie é um parque de campismo com 20 parcelas em Eygalières, França, situado na região de Provence-Alpes-Côte d'Azur. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.
Os cães são bem-vindos em Le Pesquie. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis. Le Pesquie está aberto de 25 março a 22 outubro.
Fotografias
Características
Instalações
Adequação
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoZalig rustige camping en omgeving
há 4 anos
Vlakbij prachtig dorp, maar de geest is er uit. Terrein matig onderhouden, verhuurunits op instorten, toiletgebouw oud en vervallen. Jammer, zou mooi kunnen zijn.
há 5 anos
Deze camping voldoet niet aan onze verwachtingen na het lezen van de recensies. Het lijkt vervallen en heeft veel achterstallig onderhoud. Het sanitair hoop je niet veel nodig te hebben. Het is vies en oubollig. Verder heeft de camping geen sfeer. Ooit was dit vast wel een mooie plek, de ligging is heel gunstig.
há 6 anos
Prachtige, rustig gelegen camping in de Provence. Goed 5 km van St Remy de Provence. Kleine camping van anderhalve hectare, verdeeld over twee velden, vol met bomen en struiken. sanitair voor bij de receptie, waterpunt op het tweede veld. In de avond stikdonker want geen verlichting Goede WIFI ontvangst voor bij de receptie, op het achterste veld niet. Vriendelijke eigenaresse en verder personeel. Brood is te bestellen en kan elke ochtend afgehaald worden - gebruik van wasmachine en koelkast tegen betaling. Hele informele sfeer. Prachtige, schaduwrijke plekken en in het midden van het achterste veld een groter veld waar ook in de zon gekampeerd kan worden. sanitair was prima; schoon, handdoekjes, wc brillen ! toiletpapier allemaal aanwezig. Een PRIMA uitvalsbasis om naar steden als Arles - Nimes en Avignon te gaan. Ideale camping voor stellen (zonder kinderen)
há 6 anos
Rustige kleine camping. Geen speelmogelijkheden voor kinderen anders dan hoe ze Ichzelf vermaken. Relatief veel Nederlanders, maar gezellige sfeer. Iedereen redelijk op zichzelf maar even een praatje is altijd leuk. Vriendelijke eigenaresse. Schone toiletten. Goed en lekker brood te bestellen. Toen wij er waren was het heel heet. Naar ons idee stonden wij op de beste plek van de camping: bijna de hele dag schaduw (achterste veld, plek links achterin de hoek). Daarmee was het goed te doen.
há 6 anos