KNAUS Campingpark Hennesee é um parque de campismo com 498 parcelas em Meschede, Alemanha, situado na região de North Rhine-Westphalia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, águas naturais para nadar e uma praia de areia. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, ténis de mesa, um campo de voleibol, petanca e aluguer de bicicletas.
Os cães são bem-vindos em KNAUS Campingpark Hennesee. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. KNAUS Campingpark Hennesee está aberto todo o ano.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoUitstekende kampeerplek op een prachtige locatie bij de Hennesee, hoewel het sanitair verouderd is, is het wel schoon en zijn de douches aangenaam warm. Een nadeel zijn toch wel de kleine kampeerplaatsen. Ze halen absoluut geen 80m2. Het resultaat is dat het onmogelijk was om de caravan, voortent en auto op de plek te plaatsen. De overige faciliteiten zijn uitstekend, hoewel het restaurant matig is. Een groot deel van de camping bestaat uit vaste standplaatsen. Het ziet er allemaal wat rommelig uit, maar dat merk je alleen als je een rondje over de camping loopt. Deze plekken bevinden zich aan de rand van de camping, waar je in principe niet komt.
há 3 anos
Nur das wetter has sich nicht con schonsten seite sehen lassen. Die camping was super.
há 4 anos
Das Waschhaus hat uns überhaupt nicht gefallen deswegen sind wir auch eher als geplant angereist
há 4 anos
Sehr schöner Campingplatz in sehr ruhiger und idyllischer Umgebung
há 4 anos
Wij zijn twee weken op Knaus Campingpark Henessee geweest, helaas viel dit erg tegen. De toiletgebouwen zijn 2uur dicht, in deze twee uur word er schoongemaakt (ook zijn de toiletgebouwen erg oud). Soms vergaten ze het te openen, zodra wij dit meldden bij de receptie kregen wij te horen dat we dan maar naar een ander toiletgebouw moesten gaan. In het restaurant kreeg je een dagmenu, dit stelde niet veel voor. In het winkeltje was weinig keuze, wel waren de broodjes lekker. Het zwembad was op Maandag en Dinsdag dicht en ging op de rest van de dagen pas om 3uur open. Daarnaast werd er elke ochtend tussen 8:45-9:30 guten morgen sonnenschein van Nana Mouskouri afgespeeld waardoor je wakker werd. De grond zat vol met stenen waardoor het lastig was om haringen in de grond te slaan. Veel drinkwater punten waren dicht waardoor je of naar een ander moest lopen of naar het toiletgebouw. Het bereik op de camping was zeer slecht en wifi €4 p/d
há 6 anos