Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Het Zonneveld

Het Zonneveld em os Países Baixos

Schipluiden, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (7 votos)

Het Zonneveld

Gaagweg 24
2636 AJ Schipluiden
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Het Zonneveld é um parque de campismo com 30 parcelas em Schipluiden, os Países Baixos, situado na região de South Holland. No local encontrará wi-fi.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Het Zonneveld.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Sem carros

Lazer

Parque infantil
HD
Hans de Visser Neerlandês

Prachtig gelegen camping in het Groene Hart. Gastheerschap hebben eigenaren hoog in het vaandel staan. Mooi toiletblok. Leuk kinderspeelgoed. De omgeving gaat niet vervelen. Steden genoeg om te bezoeken. Zelfs op fietsafstand. Genoeg fietsroutes per fietsknooppunten voorhanden. Ook Wandelen met knooppunten goed te doen. Een must is in ieder geval de beeldenkas 1 1/2 km verder op. Schipluiden is een wandeling voorhanden met izi app. We zijn heel lang gebleven en komen zeker terug. We zijn niet uitgekeken.

há 4 anos

GP
G Pouw Neerlandês

Een vriendelijke eigenaar, mooi grastapijt, schone voorzieningen en een mooi prijsje! We trokken met de fiets en een klein tentje door Zuid Holland & Zeeland en waren erg blij met deze camping!

há 4 anos

Ro
Ron Neerlandês

Nette kleine camping. Plekken dicht op elkaar en niet overal verhard terrein, waardoor de campingeigenaren nogal gestrest reageren als je met je auto of camper op het onverharde gras komt. Veel overvliegende vliegtuigen vanuit Rotterdam/Den Haag luchthaven.

há 4 anos

MC
Marieke Coolen Neerlandês

Prachtig gelegen en heerlijke camping, zeker met kleine kinderen. Zeer betrokken en behulpzame eigenaars. Ze lopen meerdere keren per dag een rondje over het terrein en hebben een vriendelijk woord voor iedereen. Ze helpen waar ze kunnen als er iets aan de hand is. Fijne uitvalsbasis voor leuke fietstochtjes naar Delft, zee of lekker winkelen in Den Haag of Rotterdam. Onze kindjes van toen 4 en 5 hebben er heerlijk gespeeld en willen graag nog eens terug. Ow ja en je kunt gebruik maken van gedeelde koelkast, vriezer en waterkoker. Echt super fijn!!!

há 4 anos

AK
Ad Krijnen/Frouke Versol Neerlandês

Rust en ruimte in een prachtige omgeving. Superschoon sanitair.

há 4 anos

1 / 2

Localização