Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Wiltzangh
De Wiltzangh
De Wiltzangh
De Wiltzangh
De Wiltzangh

De Wiltzangh em os Países Baixos

Ruinen, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (10 votos)

De Wiltzangh

Witteveen 2
7963 RB Ruinen
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

De Wiltzangh é um parque de campismo com 0 parcelas em Ruinen, os Países Baixos, situado na região de Drenthe. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Além de acampar, também pode alugar um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, uma quinta pedagógica e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em De Wiltzangh. De Wiltzangh é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade. De Wiltzangh está aberto de 1 abril a 1 novembro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Wi-Fi
Cacifos
Sala de estar
Zona de cozinha
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Fogueira permitida na parcela
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Quinta pedagógica
Piscina exterior
Ténis

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
EG
Els Grootenboer Neerlandês

Na een aantal jaren Wilthzang, huisje, kamperen enz afgelopen week terug met de camper ( 2e keer) en de omgeving verveelt nooit, het park is ook prachtig, maar op mijn plek geen ontvangst wifi, op telefoontje alleen noodoproep , buiten wilde het nog wel eens lukken om te kunnen appen of telefoneren. Op het terrein bij de snackbar aan de picknick tafel werkte al mijn apparaten prima en kwamen er steeds vaker mensen het daar proberen van allerlei verschillende kampeer plekken, mopperend. Bij de receptie werd het "afgedaan", ik heb ook geen idee waarom het zo is. Nu reis ik alleen en vind het vooral s avonds een fijne afleiding, tv, radio enz.Na 9 uur zo donker buiten , prachtig, maar om dat ik nachtblind ben ( mijn pprobleem) loop ik dan niet even over het terrein. Jammer want je betaald incl en 89 euro voor 3 nachten in het na seizoen is niet echt goedkoop ook. Het park is overgenomen per januari en ik ben een beetje bang dat t massa

há 5 anos

Ma
Martin Neerlandês

Heerlijk rustige camping met plaatsen die veel privacy geven. Jammer dat de toiletgroepen te klein zijn voor het grote aantal kampeerders waardoor er wachtrijen ontstaan voor toiletbezoek en voor de afwas.

há 5 anos

FB
Fam. Bal Neerlandês

Mooie bosrijke camping. Ideaal voor met kinderen.

há 5 anos

Ca
Camperfan Neerlandês

Wij hebben 3 nachten op een camperplaats op de camping gestaan. Stonden t.o. het zwembad. Klein zwembad met apart peuterbad maar lekker om even af te koelen. Camping maakte gemoedelijke maar verouderde indruk. Door Corona niet alle afwasbakken en wastafels beschikbaar. Hierdoor ontstond er een wachtrij voor afwassen en douchen. Sanitair werd goed schoongehouden. Erg slecht bereik van 4G netwerk. Gratis WiFi niet te doen! Alleen bij receptie, zwembad en omgeving snackbar werkte die enigszins. Broodjes bestellen via de app of bij receptie. Erg vriendelijke receptie dame. We hebben nog een potje midgetgolf gespeeld. Leuk om te doen €1,75 p.p. wel verouderde banen. Omgeving prachtig om te fietsen.

há 5 anos

AG
A.H. Groeneweg Neerlandês

Heerlijk vakantie park maar helaas zat het weer niet mee. Prachtige omgeving.. vanuit het raam gezienvisite een paar reeen..zo leuk.. wij denken eraan om volgend jaar terug te komen..zodat wij dan wel optimaal kunnen genieten 🤗

há 5 anos

1 / 2

Localização