Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Tol
De Tol
De Tol
De Tol
De Tol

De Tol em os Países Baixos

Koekange, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (10 votos)

De Tol

Koekangerveldweg 12
7958 PW Koekange
os Países Baixos
Adicionar aos favoritos

De Tol é um parque de campismo em Koekange, os Países Baixos, situado na região de Drenthe. No local encontrará wi-fi.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em De Tol.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
IE
Irene en Evert Mulder Neerlandês

Door de 'lint" situering is privacy beleving optimaal het "lint" is verdeeld in meerdere velden ieder veld heeft zijn eigen sfeer .Kleinschaligheid staat centraal ,sanitair is schoon en ruim voldoende . Paradijselijk is de ligging cq situering van deze camping en de rust op en buiten de camping . Ligt aan een belangrijk fiets/wandelpad naar stille mooie natuurgebieden.Direct naast de camping dus! De beheerders/eigenaren zijn voorkomend attent en uiterst behulpzaam.

há 4 anos

Ch
christien Neerlandês

ons eerste keer kamperen met een kleine van 1 en een hond het was niet al te best weer, maar dat maakte niks uit. ruime plekken niet het paaltjes gedoe, en zeer behulpzame mensen. voor ons zeker voor herhaling vatbaar pinkster weekend 2011

há 4 anos

Ev
Everhard Neerlandês

Voor kleine en grote kinderen zijn er bij de nabije camping Westerbergen goede voorzieningen , op de Tol zijn er in de directe omgeving vennen , heide , veilige zandpaden enkele schommels en enkele zandbakken. Voor natuurbelevers een heerlijke camping , schoon , eenvoudig sanitair , dorp: op kwartier fietsen kruidenier. In de omgeving diverse uitstekende eetgelegenheden in diverse prijsklassen , waar de gastvrijheid / vriendelijkheid vanzelfsprekend is!

há 4 anos

WV
Wim van Beek Neerlandês

Camping de Tol biedt ruime plaatsen in een rustige omgeving. Uitstekende uitvalsbasis voor prachtige fietstochten. Vriendelijke en behulpzame eigenaren. Schone sanitair.

há 4 anos

Eh
ehidding Neerlandês

Een camping met ietwat gedateerd sanitair, maar zeer schoon.Zeer ruime plaatsen met schaduw of zon.Zeer vriendelijke eigenaren.Douchen met douchemuntjes (0,60) voor ongeveer 7 minuten, warm water voor de afwas kost 0,20. Er is vlakbij een prachtig natuurgebied, maar op de camping zelf heb je al veel verschillende bomen en struiken, en heel veel vogels.Er staan wat seizoensgasten, maar deze staan verspreid over het terrein.

há 4 anos

1 / 2

Localização