De Speelhoeve é um parque de campismo com 30 parcelas em Sinderen, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em De Speelhoeve. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
No images available
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoDit was voor mij de meest plezierige kampeerplek ooit. We kregen de kans om boer Jan bij te staan bij het voeden van de kalveren en het melken van de koeien.
há 3 anos
Het is voor mij een genot om de konijntjes in hun hok te strelen. Het is enorm plezierig en sfeervol om op de hooimijt te ravotten! We hadden een gemoedelijke pannenkoekenmaaltijd met iedereen van de camping. Dagelijks mag ik een handje toesteken bij het melken van de koeien, het voeden van de kalfjes, het geven van eten aan de konijnen en het verversen van het water.
há 3 anos
Een superleuke twee weken doorgebracht op De Speelhoeve. Keurige camping met zeer ruime plekken en super schoon sanitair. Onze drie kinderen van 7, 5 en 3 jaar hebben zich geen seconde verveeld. Boer Jan en boerin Karin doen er alles aan om het iedereen naar de zin te maken. Het geduld om met de kinderen de koeien te melken en de dieren te voeren, fantastisch. De hooi speelplek, de vele skelter, het opgezette zwembad met elke dag schoon water, de buikschuifbaan, het uitdelen van waterijsje, het marshmallows roosteren. Teveel om op te noemen! De hele dag knuffelen met de pony's, kalfjes, konijnen en cavia's en het bewonderen van de cavia baby's. Vanwege de hitte geen pannekoeken bakken mee kunnen maken, bij vertrek een kilo meel meegekregen en thuis kunnen bakken, ze waren heerlijk Karin!! We komen zeker nog een keer terug naar de prachtige Achterhoek!! Tip in de omgeving; klimbos Ruurlo! Een dikke knuffel van Jara, Iris en Tijn
há 4 anos
Fantastische ervaring bij Jan en Karin. Hun gastvrijheid overtreft elke verwachting. We waren met een groep (2 gezinnen met 5 kinderen 7,7,10,10,12 jaar) en de mannen hebben zich fantastisch vermaakt op het veld, in de hooizolder en bij alle andere dieren (koeien, kalfjes, konijntjes en cavia's). Jan en Karin verzamelen de kinderen wanneer ze de koeien uit het veld gaan halen en gaan melken. De kinderen mogen helpen en daarna de kalfjes ook te eten geven. Het is een kleinschalige camping (+/- 30 plekken). Wij hadden een 'basic' camping ervaring verwacht, maar we kregen de 'full experience' door een dikke regenbui 's nachts. Voor de ligging een 8 vanwegen de trein. Er zijn geen eetgelegenheden, vandaar de 5.
há 4 anos
Geweldige camping bestaand uit 2 velden en 2 sanitair gebouwen. Beide velden een trampoline speeltoestellen zandbak en heel veel skelter. Geweldige ervaring op de boerderij inc meehelpen met koeien halen en melken. Daarnaast ook nog leuke speelhooischuur!!
há 4 anos