Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Pit
De Pit
De Pit
De Pit
De Pit

De Pit em os Países Baixos

Rumpt, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (20 votos)

De Pit

Polderdijk 9
4156 JG Rumpt
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

De Pit é um parque de campismo com 30 parcelas em Rumpt, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi.

Os cães são bem-vindos em De Pit. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra
Sem carros

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
ME
Marja en Michael Neerlandês

Wat een heerlijke camping! Centraal gelegen tussen het westelijke- en oostelijke deel van het mooie riviertje de Linge met zijn fiets- wandel- en vaarroutes. Fijne ruime plaatsen tussen de fruitbomen met schoon sanitair. Lekker rustig met alleen het fluiten van de vogeltjes en kwaken van de kikkers bij het slapen gaan en wakker worden. Jolanda en Fred beheren met veel liefde en persoonlijke aandacht voor de gasten dit kleine paradijsje, wij voelden ons er meteen thuis. En toen mijn man een klein ongelukje had boden ze meteen aan even met hem naar de huisarts te gaan. Twee van onze medekampeerders hadden dit als tussenstop naar Luxemburg gepland, maar stonden er nu al 10 dagen! Wij komen hier zeker nog eens terug.

há 2 anos

EE
Elly en Fred Neerlandês

Camperen in een boogaard, heerlijk genieten van het moois en de rust. Wakker worden van een prachtig concert van kikkers en vogeltjes. Schoon sanitair, heerlijk warm water bij douche en wasplaats. Gastvrije en behulpzame eigenaars. Schitterend omgeving om te fietsen en wandelen. Wij gaan spoedig terug

há 2 anos

Mi
Miranda Neerlandês

Oh wat was het heerlijk. Wij waren er met pinkster, wat een ruime rustige camping. Wij willen volgend jaar weer. Zeker je fiets meenemen, het is een super mooie omgeving om te fietsen. er met pinkster, wat een fijne rustige camping.

há 2 anos

Wy
Wypke Neerlandês

Supernette en rustige camping. Mooi gelegen in een weide met oude appelbomen en een haag er helemaal rondom. Aardige beheerders die de camping netjes onderhouden. Er is veel te doen in de omgeving. Vooral de combitocht van kano met fietsen vonden we heel leuk.

há 2 anos

Ni
Nikolai Neerlandês

Het is een zaligheid om te kamperen tussen de bomen, waar je volop kunt genieten van de schoonheid en de stilte. Ontwaken op de melodie van een prachtig kikker- en vogelconcert. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en het warme water bij de douche en wasgelegenheid is een genot. De eigenaren zijn gastvrij en staan altijd klaar om te helpen. De omgeving is adembenemend en ideaal voor fiets- en wandeltochten. We plannen alvast een spoedige terugkeer.

há 3 anos

1 / 4

Localização