Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Linde
De Linde
De Linde
De Linde
De Linde

De Linde em os Países Baixos

Sibbe, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (18 votos)

De Linde

Kleine Linde 2
6301 AN Sibbe
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

De Linde é um parque de campismo com 0 parcelas em Sibbe, os Países Baixos, situado na região de Limburg. No local encontrará wi-fi.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em De Linde. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
KB
Karin Bijlefeld Neerlandês

Super camping,schoon sanitair,mooi zwembad,rustig,samen aan een kampvuur bij het cafeetje

há 2 anos

Pe
Percy Neerlandês

In de ACSI-app zie je De Linde gelist onder nummer 394. Echter, ze zijn geen lid van ACSI, dus er is geen sprake van korting. Het is niet de moeite waard om er naartoe te reizen. Het is geclassificeerd als een "Charme camping", wat blijkbaar betekent dat het duur moet zijn. Ik heb van 30/6 tot 3/7 €102 betaald. Bovendien moet je een euro per persoon extra betalen voor de douche. Er is slechts 6 Ampère beschikbaar, dus je moet voortdurend opletten wat je aanzet om te voorkomen dat de zekering doorslaat. Vrouwen die hun haar willen drogen, moeten naar de afwasruimte. Daar droog je je haar boven de afwas van je medekampeerders. Van de weinige toiletten en douches waren 4 van de 6 deurklinken kapot of ontbraken. De ruimte tussen de caravans is beperkt en je zit bijna op de bord van je buren te kijken.

há 3 anos

Li
Liekele Neerlandês

Geweldige kampeerplek, nette toiletvoorzieningen, prachtig zwembad, vredig, gezellig samen rond een kampvuur nabij het kleine café.

há 3 anos

R.
R.F..Klumperman Neerlandês

Nette ruime plekken dichtbij Valkenburg centrum . Maar helaas op deze camping heeft qua voorzieningen de tijd stil gestaan Het sanitair is wel schoon maar erg verouderd en super basic. Geen enkele vorm van luxe en / of kinder voorzieningen.. Ook de speeltoestellen zijn oud / deels versleten en aan vervanging toe. Geen watertap punten op de velden maar slechts een enkele bij het toiletgebouw In vergelijking met de meeste campings qua uitstraling en voorzieningen oude en vergane glorie De prijzen die gehanteerd worden zijn voor wat geboden wordt veel te duur . De mevrouw achter te receptiebalie is ronduit bot en klantonvriendelijk. Ik beveel deze camping met overtuiging niet aan

há 4 anos

Pe
Peter Neerlandês

Camping is mooi gelegen en het terrein is goed onderhouden. Terras is gezellig. Als de camping vol staat zijn er echt veel te weinig toiletten en douches. Wifi is er niet en als je te veel apparaten aan doet springt de zekering. Watertap punten ontbreken ook. Zwembad wordt niet verwarmd.

há 4 anos

1 / 4

Localização