De Kluft Recreatiecentrum
8376 EM Ossenzijl
os Países Baixos
De Kluft Recreatiecentrum é um parque de campismo com 100 parcelas em Ossenzijl, os Países Baixos, situado na região de Overijssel. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.
Além de acampar, também pode alugar uma cabana, um chalé ou um apartamento.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e animação infantil.
Os cães são bem-vindos em De Kluft Recreatiecentrum. De Kluft Recreatiecentrum é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoDeze vakantieplaats oogt aangenaam en huiselijk, en het gazon is prachtig verzorgd. Echter, als je niet dol bent op muggen, vermijd dan zeker de waterkant. Dat zijn de voordelen, maar er zijn absoluut veel nadelen. 1. De schoonmaakdienst legt alle taken op jouw schouders, er is zelfs een notitie in de accommodatie die aangeeft dat je zelf de beddengoed op een specifieke plaats moet leggen, anders wordt er extra geld in rekening gebracht (wat mij doet denken dat de schoonmakers dit zelf ook zouden kunnen doen, en hoe triest is het om te betalen alleen omdat je je kussensloop niet hebt verwijderd). 2. Als je een sub voor slechts één dag wilt huren, is dat goedkoper dan voor twee uur, en bij de receptie bevestigen ze dit en zeggen ze dat er niets aan te doen is (ze durven zelfs niet te zeggen dat dit is omdat ze liever hebben dat mensen het voor een hele dag huren). 3. Bij binnenkomst in de accommodatie zijn er in elke hoek spinnen, dus de schoonmakers doen zelfs de m
há 2 anos
Het lijkt op het eerste gezicht een vredige camping. Helaas waren er gedurende ons vierdaagse verblijf twee zeer luidruchtige feestavonden met aanzienlijke muziekhinder die over de gehele camping weerklonk. Pas rond 02.00 uur nam de herrie af. Er was harde hardcore muziek, polkamuziek en levensliederen. Dit is zeker geen goede optie als je van een goede nachtrust wilt genieten. Er zijn veel bezoekers, maar weinig medewerkers, wat resulteert in lange wachttijden bij vragen en dergelijke.
há 3 anos
Een sfeervolle kampeerplek die niet te strak geregeld is. Specifiek geselecteerd omdat er veel locaties direct aan de waterkant zijn, wat perfect is voor onze kano-avonturen. Voldoende faciliteiten en een uitstekend eetgelegenheid.
há 3 anos
Een tijd terug zijn wij een weekend weggeweest naar deze camping. Van tevoren zijn er afspraken gemaakt tussen ons als groep en de camping, echter werd hier totaal niet aan gehouden door de eigenaar van de camping, genaamd 'Oet'. Het ging zelfs zo ver dat hij ons heeft bedreigd met een knockploeg die hij op ons af zou sturen. Oet heeft zowel ons weekend als die van een heleboel andere campinggasten totaal verpest, gezien het feit dat iedereen de camping 2 dagen eerder dan gepland heeft verlaten. Verder wil ik aanhalen dat de borg die je betaald nooit terug gaat zien. We hebben het heel erg netjes achtergelaten, en geen euro van de borg terug gezien. Als laatste werd ons verplicht om handdoeken en bedlinnen af te nemen zonder dat we dat wilden. Zelfs ondanks dat we de handdoeken en bedlinnen niet eens uit de verpakking hebben gehaald werden we ertoe gedwongen deze te betalen. Dit is echt de aller slechtste camping ooit, ik raad iedereen
há 3 anos
Dit is de slechtste camping waar we ooit zijn geweest. We zijn bedreigd door de eigenaar genaamd 'Oet' met een knokploeg die ons hardhandig van de camping zou sturen. Er valt totaal niet met deze mensen te communiceren. Verder wordt de borg standaard ingehouden, aangezien wij alles netjes achter hebben gelaten maar geen euro terug hebben gezien van de borg. ECHT NOOIT MEER DEZE CAMPING
há 3 anos