Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Blauwe Reiger
De Blauwe Reiger
De Blauwe Reiger

De Blauwe Reiger em os Países Baixos

Pieterzijl, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (15 votos)

De Blauwe Reiger

Pieterzijlsterweg 4
9844 TA Pieterzijl
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

De Blauwe Reiger é um parque de campismo com 30 parcelas em Pieterzijl, os Países Baixos, situado na região de Groningen. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.

Os cães são bem-vindos em De Blauwe Reiger. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Snack-bar
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
Ur
Ursula Neerlandês

Deze camping heeft zijn charme, met bepaalde plekken die zijn afgescheiden door heggen. Er zijn echter ook plekken waar je nauwelijks privacy geniet, of je nu met twee of vier personen op een plek staat. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en de douches bieden aangename warmte, die je zelf kunt regelen zonder gebruik te maken van drukknopen. Een persoonlijk minpuntje, waar de campingbeheerder ook niets aan kan veranderen, is de autocross de master die vlakbij plaatsvindt op de vrijdag na Hemelvaart, en dan nog eens op de zaterdag. Het lawaai is dan enorm; je moet echt tegen elkaar schreeuwen om elkaar te kunnen verstaan. Op zaterdag begint dit lawaai al om 08:30 en gaat door tot ongeveer 22:00. Daarna volgt er nog een feest tot ongeveer 01:30. Wanneer dit evenement niet plaatsvindt, is de camping heerlijk rustig.

há 3 anos

T/
Theo / Tineke Aerts Neerlandês

Grote mooie plek met 3-zijdig een haag op hoogte , en je mag zelf bepalen hoe je de caravan plaatst.

há 4 anos

SG
Staf Gerrits Neerlandês

Leuke, kleinschalige en zeer knusse camping. Sanitair zou misschien een update kunnen hebben maar is wel schoon. Zeer vriendelijke eigenaren. Eitjes van eigen kippen, broodservice en de kaasboer komt op de camping, waar vind je dat nog. Het geheel heeft een gezellige sfeer. De stilte is er soms oorverdovend. De omgeving is prachtig met mooie fietsroutes. De eilanden dichtbij evenals de steden Groningen en Leeuwarden maar ook mooie Friese steden zoals Dokkum. Deze hoek van Nederland is erg mooi en een bezoekje waard en zeker deze camping.

há 4 anos

Ro
Ronald Neerlandês

Regelmatig huren we een stacaravan Clematis op Camping de Blauwe Reiger, een grote stacaravan met vernieuwde douche (o.a. thermostaatkraan). De caravan heeft wel wat gebruikssporen maar is schoon. Naast de caravan ligt een brede groenstrook met beschut terras. Het uitzicht over de velden is geweldig. De camping zelf is heel rustig, gemoedelijk en heeft een mooie sanitair ruimte. De stacaravan beschikt over eigen sanitair. De eigenaren zijn vriendelijk, behulpzaam en komen regelmatig langs om een praatje te maken. De omgeving is werkelijk prachtig: uitgestrekt boerenland maar ook knus coulissenlandschap. Elke windrichting heeft z’n eigen charme.

há 4 anos

FH
Feikje Hamstra Neerlandês

Mooie rustige camping. Zeer vriendelijke gastheer/gastvrouw. Prima caravan met alles wat je nodig hebt.

há 4 anos

1 / 3

Localização