Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Castel Camping Caravaning La Grande Metairie
Castel Camping Caravaning La Grande Metairie
Castel Camping Caravaning La Grande Metairie
Castel Camping Caravaning La Grande Metairie
Castel Camping Caravaning La Grande Metairie

Castel Camping Caravaning La Grande Metairie em França

Carnac, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (12 votos)

Castel Camping Caravaning La Grande Metairie

La Grande Métairie
56340 Carnac
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Castel Camping Caravaning La Grande Metairie é um parque de campismo em Carnac, França, situado na região de Brittany. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e um campo de ténis.

Os cães são bem-vindos em Castel Camping Caravaning La Grande Metairie. Castel Camping Caravaning La Grande Metairie é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Instalações

Eletricidade
Wi-Fi
Cacifos
Loja do parque
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior
Ténis

Sanitários

Casa de banho para alugar
Máquinas de lavar roupa
MV
M Van Jaaren Neerlandês

Net terug van 2 weken met onze dochters van 15 en 21 van le grande metairie. Was geweldig. Topcamping met een geweldig zwembad in tropische sferen. Wij hadden de standaard stacaravan. Prima, ruim en op een grote plek. Animatie prima maar alleen in het frans maar dat was ons bekend. Schitterende omgeving!!

há 2 anos

Ki
Kilian Neerlandês

We zijn net terug van een 2-weken durende reis naar le grande metairie met onze meiden van 15 en 21 jaar oud. Het was fantastisch. Een uitstekende camping met een prachtig zwembad dat een tropisch gevoel geeft. We verbleven in de standaard stacaravan. Het was comfortabel, ruim en gelegen op een grote plaats. De animatie was goed, maar alleen in het Frans, wat we al wisten. De omgeving is adembenemend!

há 3 anos

Ma
Marieke Neerlandês

Bijna alleen stacaravans, geen echte camping helaas. We hadden wel een ruime plek, maar jammer dat er verder weinig kampeerders waren. Nieuw, mooi en schoon sanitair! Dankzij de weinige kampeerders ook geen wachttijden en lekker warm water. Geweldig zwembad! Weinig bedjes, maar rond lunchtijd worden de bedjes waar niemand bij is leeggehaald. Levendige, gezellige camping, veel te doen, veel jeugd (jong en ouder). Weinig Nederlanders, veel Engelsen, Ieren en Fransen. Zeer slechte, dure Wifi!!!

há 4 anos

Sa
Saskia Neerlandês

Grote camping met veel stacaravans. Wij hadden een stacaravan met jacuzzi en buitendouche. Caravan en jacuzzi waren schoon bij aankomst. Jacuzzi werd dagelijks gecontroleerd. Wifi was uitstekend. Kampwinkeltje was voldoende, maar na het hoogseizoen minder bevoorraad. Lakenset voor bedden was bijgeleverd, maar niet helemaal vlekkeloos schoon. Restaurant was een slechte ervaring, een schotel met entrecote, salade, frites en pepersausje hebben wij teruggestuurd. Entrecote was van een slechte kwaliteit met veel zenen en vellen, salade was 5 blaadjes groen met een scheutje balsamico, de frites waren bruin en dubbel opgebakken, het pepersausje was water. Menukaart was ook in het Engels, maar zonder prijzen (? waarom) en een aantal gerechten waren hier niet op vermeldt. Personeel is jong, onervaren en spreekt slecht Engels. Als tip voor de camping, vertaal de voorschriften ook in het Nederlands! Omgeving; mooie stranden/geschiedenis.

há 4 anos

Te
Tessa Neerlandês

Wij waren echt blij verrast toen we op de camping aankwamen. We hadden een super schoon huisje(privilege 4pers), ik denk gloednieuw. Alles was echt nog super netjes en schoon. De camping zelf werd ook echt heel goed onderhouden, het zwembad, alles was netjes. Gratis tennissen, veel pingpong tafels. Wel veel meer huisjes dan kampeerplekken. Toiletgebouw III zag er schoon uit. Wat wij fijn vonden was dat er weinig entertainment was, dus het was ‘s avonds lekker rustig en bij het zwembad geen gezeur van animatie. Gewoon internet is echt ruk op de camping en de WiFi ook. Wij vonden de plaatsen Carnac en la Trinite sur met ook prima. Klein, maar genoeg restaurantjes. Restaurant Britannia in Trinite is echt een aanrader. Verder schrijft iedereen over restaurant Aux terrasses de la plage. Het eten en uitzicht super, maar het restaurant zelf is wel toe aan een opknapbeurt. Klimparkje en springen op de camping is ook leuk om een keer te doen.

há 4 anos

1 / 3

Localização