Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Rubina Resort
Camping Rubina Resort
Camping Rubina Resort
Camping Rubina Resort
Camping Rubina Resort

Camping Rubina Resort em Espanha

Empuriabrava, Espanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (16 votos)

Camping Rubina Resort

Playa de la Rubina
17487 Empuriabrava
Espanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping Rubina Resort é um parque de campismo com 200 parcelas em Empuriabrava, Espanha, situado na região de Catalonia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana, um chalé ou um apartamento.

Para nadar há uma piscina exterior, águas naturais para nadar e uma praia de areia. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil, ténis de mesa, petanca, minigolfe e aluguer de bicicletas.

Os cães são bem-vindos em Camping Rubina Resort. Camping Rubina Resort é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade e ligação de água. Camping Rubina Resort está aberto de 1 abril a 15 outubro.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Ligação de gás
Troca de botijas de gás
Wi-Fi
Cacifos
Sala de estar
Sala de secagem
Zona de cozinha
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Zona central de fogueira
Fogueira permitida na parcela
Lenha
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Jogos de interior
Quinta pedagógica
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Entrada na água acessível
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Telesqui

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
FB
Fam B Neerlandês

Het verblijf op Rubina Resort vonden wij geweldig Op fiets ongeveer 15 minuten naar Roses en direct aan zee Omgeving ruim voorzien van fiets routes. Op veel review wordt gesproken dat er overlast is van honden en dat ze overal poepen ik moet het eerste nog vinden en natuurlijk zijn er honden maar die vind je op elke camping en dan het gezeur over het sanitair mijn oordeel is dat het ruim voldoende is ik zou wel eens bij de medekampeerders thuis willen kijken dan weet ik zeker dat ik daar ook iets vind het is en blijft een camping maar wat mij opvalt is dat de mensen met het meeste comentaar er de grootste troep van maken. Het zwembad is top en zeer schoon ook geen vuil op de bodem van het bad. Er zijn inderdaad vliegen maar wat wil je met een natuurpark naast de camping en dat er over een boerderij word gesproken is op deze locatie onzin. Het sanitair dat wij op de camping waren werd diverse keren schoon gemaakt. Wij komen hier terug

há 2 anos

Lu
Luca Neerlandês

Wij hadden een 5 pers bungalow met airco. Onze kinderen hebben een hele mooie tijd gehad hier met alle andere kinderen. Ze zijn 10 en 14 jaar. In en rondom het zwembad spreken ze af en is het hee gezellig. We hebben de fietsen mee en zijn een aantal keer maar Rosés gefietst. Ook een dagje naar Castello geweest. Empurio is ook op loopafstand verder is het strand dichtbij. Je loopt via het strand een poosje en dan kom je op de boulevard. Erg leuk. Nog een stukje verder is een natuurgebied. De camping schoon en ik kan me niet vinden in alle slechte revieuws over het vieze sanitair. Word dagelijks meerdere keren schoongemaakt. Het eten is misschien niet zoals in de restaurants maar take away is ons niet tegen gevallen en we waren er best bang voor dankzij de slechte revieuws. Het zwembad is groot, strandtentis ook heel fijn en aangenaam als je na het zonnebaden even een versnapering wilt. Wij zijn van plan om in 2023 weer te gaan.

há 2 anos

Ma
Marijn Neerlandês

Aangenaam verblijf, maar geen koffiemachine of theeketel, dus je moet water verwarmen op het fornuis, er zijn niet veel elektrische aansluitingen (een stekkerdoos zou nuttig zijn).

há 3 anos

Ke
Kelly Neerlandês

Al meer dan een decennium brengen we onze vakanties door op Rubina met onze eigen caravan. Dit jaar was de eerste keer zonder onze kinderen, die nu 21 en 18 jaar oud zijn. Ze hebben echter altijd enorm genoten van deze camping. Als zij blij zijn, zijn wij dat ook. Er zijn altijd veel tieners op de camping. Afhankelijk van hun leeftijd vermaken ze zich op het voetbalveld, in het zwembad of verzamelen ze op het strand. De oudere jeugd gaat naar Empuria om daar uit te gaan. Ideaal voor ons, want ze zijn nooit ver uit het zicht. De staanplaatsen zijn ruim en de sanitaire voorzieningen zijn goed. Niet zoals thuis, maar schoon en degelijk. Ik heb positieve dingen gehoord over de gehuurde accommodatie, omdat veel mensen daarvoor terugkomen. De locatie is uitstekend, de prijs is redelijk, het strand is op loopafstand en hetzelfde geldt voor het dorpje. Als je wilt fietsen, kun je ook naar andere nabijgelegen plaatsen. Echt een aanrader, we komen er tenslotte al jaren!

há 3 anos

Ju
Jurrien Neerlandês

We waren zeer tevreden met ons verblijf in Rubina Resort. Het is slechts een kwartier fietsen naar Roses en ligt direct aan de kust. Er zijn volop fietsroutes in de omgeving.In veel beoordelingen wordt geklaagd over overlast door honden en hun uitwerpselen, maar ik moet de eerste nog tegenkomen. Natuurlijk zijn er honden, maar die vind je op elke camping. En dan de klachten over de sanitaire voorzieningen; naar mijn mening zijn deze meer dan voldoende. Ik zou graag eens een kijkje nemen bij de huizen van deze klagers, ik weet zeker dat ik daar ook dingen zou vinden om over te klagen. Het is immers een camping, maar het valt me op dat de grootste klagers vaak zelf de grootste rommel maken.Het zwembad is uitstekend en zeer schoon, zonder vuil op de bodem. Er zijn inderdaad vliegen, maar wat verwacht je met een natuurpark naast de camping? De opmerkingen over een boerderij in de buurt zijn in deze context ongegrond.Het sanitair op de camping werd regelmatig schoongemaakt tijdens ons verblijf. We zijn van plan hier weer te komen.

há 3 anos

1 / 4

Localização