Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Du Letty
Camping Du Letty
Camping Du Letty
Camping Du Letty
Camping Du Letty

Camping Du Letty em França

Bénodet, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (17 votos)

Camping Du Letty

Chemin de Creisanguer
29950 Bénodet
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Direct aan het strand in Bretagne ligt de grootschalige Camping Le Letty. Rondom het zwembad heerst een tropische sfeer dankzij de vele palmbomen. Kinderen vermaken zich op de glijbanen of in de speeltuin. Vaar naar de paradijselijke eilanden van de Glénan Archipel. Of bezoek eens het oude centrum van Quimper en bewonder de kathedraal.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés
Apartamentos

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Ligação de gás
Troca de botijas de gás
Wi-Fi
Cacifos
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Zona central de fogueira
Fogueira permitida na parcela
Lenha
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Parcelas sazonais
Naturistas
Parcelas para grupos de jovens
Sem carros
Carro permitido na parcela

Lazer

Parque infantil
Animação infantil
Natação em águas naturais
Praia de areia
Entrada na água acessível
Praia naturista
Piscina exterior
Piscina interior
Escorrega aquático
Termas
Sauna
Petanca
Ténis
Ténis de mesa
Voleibol
Golfe
Minigolfe
Vela/surf
Aluguer de barcos
Rampa para barcos
Aluguer de bicicletas
Equitação
Pesca
Centro de mergulho
Telesqui
Esqui de fundo

Sanitários

Estação de serviço para autocaravanas
Fraldário
Cabines de lavagem
Sanitários acessíveis
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Li
Lincy Neerlandês

Uitstekende kampeerplek. Het zou fijn zijn als het eerder in het jaar geopend zou zijn.

há 3 anos

Ta
Tara Neerlandês

De camping is prachtig gesitueerd aan een baai met een charmant strand. Er is een aangenaam wandelpad naar het stadje Benodet langs de kust en de boulevard. Er zijn ruime plaatsen met genoeg schaduw. We hadden privéfaciliteiten, wat echt geweldig was, inclusief een koelkast en een barbecue. Het is ook mogelijk om een tafel en stoelen te huren. De omgeving is prachtig, met als hoogtepunt de eilanden die je vanuit Benodet kunt bezoeken, een waar paradijs. De afhaalmaaltijden waren goed, maar het restaurant was een teleurstelling. De binnenspeeltuin was echter erg leuk.

há 3 anos

An
Annemarie Neerlandês

Eerlijk gezegd, een nette kampeerplaats. We hebben grondig gezocht naar een kampeerplek en deze bleek voor ons de beste te zijn. We zijn verheugd dat we deze beslissing hebben genomen en bevelen de camping ten zeerste aan.

há 3 anos

Fr
Frens Neerlandês

Een verzorgde kampeerplek. Ondanks dat de douches gedateerd zijn, zijn ze wel schoon. Er is een aantrekkelijk openluchtzwembad. Het is fantastisch voor de hond dat deze kan afkoelen in de zee. (Aan alle hondenbezitters: ruim de uitwerpselen op. Dit is even beleefd voor de overige bezoekers)Onze kinderen hebben krabben gevangen tussen de stenen. Ze hebben niet gezwommen vanwege de sterke stroming en de stenen in het water. Er is een leuke speeltuin, die helaas aan het uiteinde van de kampeerplek ligt. De snackbar had helaas beperkte opties. De winkel daarentegen had dat wel.We bevelen deze kampeerplek aan.

há 3 anos

Ba
Baptist Neerlandês

Zeer aangename camping met veel ruimte.

há 3 anos

1 / 4

Localização