Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping communautaire d'Azé
Camping communautaire d'Azé
Camping communautaire d'Azé
Camping communautaire d'Azé
Camping communautaire d'Azé

Camping communautaire d'Azé em França

Aze, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (3 votos)

Camping communautaire d'Azé

Rizerolles
71260 Aze
França
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping communautaire d'Azé é um parque de campismo com 100 parcelas em Aze, França, situado na região de Burgundy.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Camping communautaire d'Azé. Camping communautaire d'Azé é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Casa de banho para alugar
Máquinas de lavar roupa
MS
Marijke Schumacher Neerlandês

Een heerlijke plek, prachtige natuur rondom. Echt voor rustliefhebbers. In het seizoen is er een fijn zwembad. Grote stad Macon vlakbij. Maar ook volop bezienswaardigheden op korte rij-afstand. En natuurlijk de prehistorische grotten achter de camping!

há 6 anos

K&
Kees & Liesbeth Neerlandês

vorig jaar hier geweest onderweg naar de Provence, de camping was net gerenoveerd, sanitair dus helemaal prima, de camping was waarschijnlijk eerder open gegaan ofzo want er waren bijna geen gasten. Bij het inschrijven konden we zelf een plekje uitzoeken. De camping eigenaar niet gezien. Alleen het meisje aan de receptie. Vlak buiten de camping zat een prima eetgelegenheid. De grotten zijn zeker de moeite waard om te bekijken. En natuurlijk een fijn zwembad wat dan wel door lokale bevolking gebruikt werd maar ook hiervan viel de drukte echt mee. Er was zelfs een badmeester aanwezig. We bleven hier 2 nachten en de 2e avond waren we wat later terug met de auto, die kon toen dus niet meer met de auto op het terrein verder, het hek was dicht best vervelend als je onderweg bent en nog heel veel in de auto hebt liggen. Geen eigenaar te zien toen. Maar al met al een fijne plek, al weet ik niet hoe het er zal zijn als het vol staat.

há 6 anos

Ro
rob Neerlandês

Sinds 2008 komen we op deze camping. Voor deze tijd was het een verlopen camping. In 2008 is het naastgelegen gemeente zwembad en het camping-sanitair gerenoveerd / nieuw aangelegd. De receptie / entree waren gedeeld Zwembad / Camping / Grotte d'Azé. Dit jaar(2014) heeft men zwembad en camping uit elkaar gehaald en dat is te merken. Hekken die eerder gesloten waren, staan nu open. Onduidelijkheid over het afval en overall minder toezicht. De nieuwe beheerder (plaatselijke Tabac / café) moet nog campingbeheerder worden ipv kastelein(overigens wel vriendelijk !) Ben je op deze camping ga dan eens kijken in de naastgelegen Grotten. Ook met een kinderwagen te bezoeken. Verder zijn in de omgeving o.a. diverse wijnhuizen, Cluny, Macon en Taize mogelijkheden om te bezoeken.

há 6 anos

Localização