Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
VivaCamp La Laune
VivaCamp La Laune
VivaCamp La Laune
VivaCamp La Laune
VivaCamp La Laune

VivaCamp La Laune i Frankrike

Villeneuve Les Avignon, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4 / 5 (12 stemmer)

VivaCamp La Laune

Chemin de la Barthelasse 10
30400 Villeneuve Les Avignon
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

VivaCamp La Laune er en campingplass med 126 plasser i Villeneuve Les Avignon, Frankrike, i regionen Languedoc-Roussillon. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning, en tennisbane og bordtennis.

Hunder er velkomne på VivaCamp La Laune. VivaCamp La Laune er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. VivaCamp La Laune er åpen fra 5 april til 12 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Cé
Céline Fransk

Camping très propre, très calme. Au pied du fort St-André. Bien placé également pour visiter Avignon ou accéder à la voie verte. Le gérant est au petit soin et fait son maximum pour que vous passiez un très bon séjour.

4 år siden

Na
Nathalie Fransk

De passage dans la région d'Avignon, nous avons été agréablement surpris par ce camping de part sa propreté aussi bien les sanitaires que notre emplacement, par l'accueil et du calme. Emplacements spacieux. Camping à conseiller !

4 år siden

Da
Danielle Nederlandsk

Erg rustige camping, met oud maar schoon sanitair en aardige beheerders. Meer dan genoeg schaduw op de camping en fijne beschutting tegen de wind door de hoge hekken met begroeiing rondom de camping. Tegelijk ook fijn qua veiligheid, de camping was goed beveiligd. Het zwembad ligt buiten de camping en is een mooi prive/gemeente bad. Personeel daar was vriendelijk en behulpzaam. Wij zijn met de auto naar avignon geweest, lopend vonden wij te ver. Maar prima uitvalbasis met name om dat het stadje villeneuve zelf ook erg leuk is.

6 år siden

JV
Jos van der Vleuten Nederlandsk

Heerlijke camping met verouderd maar schoon sanitair. Zwembad niet aanwezig, gemeentezwembad mag worden gebruikt maar de mensen die er gebruik van hebben gemaakt waren zeer ontevreden over het personeel daar. De camping maakt een parkachtige indruk, veel schaduw, maar ook zon. Houdt rekening met de mistral. Er is brood verkrijgbaar. Het sanitair is schoon, ruime douches, maar oud. De beheerders zijn vriendelijk en behulpzaam. Avignon is op de fiets goed bereikbaar, 3,5 km. Villeneuve zelf is ook een mooi plaatsje. Er is een geweldige ijssalon! Voldoende eetgelegenheden. Supermarkten op korte afstand. We wilden een week blijven, maar het werden er twee. In voorseizoen is de prijs laag.

6 år siden

IE
Ina en partner Nederlandsk

Ruimte, rust, gastvrijheid, natuur en dat vlak bij Avignon en in Villeneuve. Behulpzame, vriendelijke ontvangst. Tien minuten met de bus naar Avignon en je kunt het zelfs lopen. Sanitair niet heel nieuw maar wel proper.

6 år siden

1 / 3

Beliggenhet