Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Hotel & Camping Schloss Issigau
Hotel & Camping Schloss Issigau
Hotel & Camping Schloss Issigau
Hotel & Camping Schloss Issigau
Hotel & Camping Schloss Issigau

Hotel & Camping Schloss Issigau i Tyskland

Issigau, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (4 stemmer)

Hotel & Camping Schloss Issigau

Altes Schloss
95188 Issigau
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Hotel & Camping Schloss Issigau er en campingplass med 40 plasser i Issigau, Tyskland, i regionen Bavaria. På plassen finner du en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en leilighet.

For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng, en vannsklie og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, bordtennis, sykkelutleie, båtutleie, seiling og surfing og fiske.

Hunder er velkomne på Hotel & Camping Schloss Issigau. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Hotel & Camping Schloss Issigau er åpen fra 15 mars til 31 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
BS
B. Schatz Tysk

Wir waren am Campingplatz Schloss Issigau für eine Übernachtung, ein Abendessen und ein Frühstück. Alle waren sehr freundlich, die Lage zur Autobahn super, das Essen war 1a, der Übernachtungsstellplatz gut, die Sanitäranlagen sehr sauber. Als Übernachtungsplatz sehr zu empfehlen, für längeren Urlaub kann ich keine Empfehlung abgeben.

4 år siden

Ke
Kees Nederlandsk

Leuke kasteel-camping - heel on-Duits; geen strakke indeling, maar lekker los op kleine plateautjes. Voelt aan als een Franse kasteel-camping, ook qua sfeer. De camping wordt door (met name) veel Denen gebruikt als doortrek-camping en is daar ook uitermate geschikt voor. Ligt ca. 5 km van de Autobahn. De "doortrekkers" staan op een centraal veld, iets verder naar achteren liggen de plaatsen voor de mensen die wat langer blijven. Eigenaar doet er alles aan om het je naar de zin te maken. Sanitair is schoon, wel wat gedateerd en de douches zijn niet groot. Restaurant is goed, gezellig en zeker betaalbaar.

4 år siden

MP
Michel Poot Nederlandsk

Camping zowel geschikt voor doorreis (eerste gedeelte van camping) als voor een langer verblijf (achterste gedeelte). Goede voorzieningen en vriendelijk en behulpzaam personeel. Voor kinderen een kleine speeltuin, tafeltennis en voetbalspel. Verder sauna en nat weer accommodatie. Een aanrader.

4 år siden

De
Dennis Nederlandsk

Drie weken geleden een weekje op deze camping gestaan. We stonden op een mooi plekje aan de rand met uitzicht over de velden. De camping ligt binnen en buiten de muren van een oud slot. De binnen plaats wordt voornamelijk gebruikt voor doortrekkers. Wanneer je wat later op de middag aan komt in het hoogseizoen dan is de kans groot dat je op de binnenplaats komt te staan en dan sta je pal op elkaar. Wees dus wel op tijd. Je kunt op de camping prima eten en voor de het ontbijt kun je broodjes bestellen. Ook kun je arrangementen boeken met daarbij het ontbijt en het avondeten bij de camping prijs inbegrepen. De camping ligt op 5 km afstand van de autobaan. In de omgeving is genoeg te zien.

4 år siden

Beliggenhet