Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine Lacanal  
Domaine Lacanal  
Domaine Lacanal  
Domaine Lacanal  
Domaine Lacanal  

Domaine Lacanal   i Frankrike

Nages, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (10 stemmer)

Domaine Lacanal  

Domaine Lacanal
81320 Nages
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Domaine Lacanal   er en gårdscampingplass i Nages, Frankrike, i regionen Midi-Pyrénées. På plassen finner du wifi, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet eller en leilighet.

For bading er det et utendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, sykkelutleie, seiling og surfing, fiske og en badstue.

Hunder er velkomne på Domaine Lacanal  . Domaine Lacanal   er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Bilfritt

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Seiling/surfing
Sykkelutleie
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Er
Erik Nederlandsk

We hadden de Gite geboekt. We kwamen te vroeg aan, mijn vrouw had een erge migraine aanval. Voordat we dan maar iets dan ook konden uitleggen kwam de eigenaar al roepend naar ons toe dat dit niet kon, wat die auto hier deed en dat die weg moest. Na dit te hebben aangehoord konden we met moeite ons verhaal doen. Daarna kwam de eigenaresse hetzelfde verhaal nog een keer doen, alsof het de 1ste keer niet duidelijk was?! Een erg warm welkom dus! Huisje verder oké, zag er leuk uit met een super uitzicht. Helaas een 2 pits kookstel, schimmels in keuken&badkamer en laat je een raam of deur open staan dan komen de wespen of katten naar binnen. Zwembad na 2 dagen dicht en ging niet meer open door slechte water kwaliteit. Voornamelijk Fransen gasten. Verder erg saai, geen gezamenlijk samen komen, er wordt niks georganiseerd (wat Corona proof ook kan) ook niet door/voor de kinderen. Omgeving wel ontzettend mooi alleen alles erg ver rijden.

6 år siden

FT
Fam. Timmer Nederlandsk

Heerlijke kleine en rustige camping met op alle plekken een fantastisch uitzicht. Prima zwembad met een kindvriendelijk hek eromheen. Het sanitair was schoon en ruim voldoende voor het aantal gasten. Grote sta-plaatsen en vriendelijke (Nederlandse) eigenaren. Mogelijkheid om eten af te halen en broodjes te bestellen maar ook een flesje wijn uit de koeling of een ijsje uit de vriezer waren aanwezig. Alles n'était pas un problème. De kinderen hebben zich ondanks, of juist dankzij, de afwezige animatie uitstekend vermaakt. De camping ligt wel afgelegen maar juist daarom rust en natuurlijke schoonheid.

6 år siden

PD
Patrick de Jong Nederlandsk

Heerlijke rustige camping. Rust waarschijnlijk ook omdat wij 5 dagen na opening van de grens (Corona) aankwamen, maar even goed. ‘s Avonds doodse stilte en hoor je alleen de vogels. Uitstekend sanitair, met ruime douches, inclusief wastafel met heerlijk warm water. Ook heet (!) water voor de afwas en wasjes. In het voorseizoen bakken de eigenaren zelf de croissants en stokbroodjes, maar die waren ook heerlijk! Camping is mooi onderhouden, autovrij waardoor de plekken groot genoeg zijn. Wij stonden onderaan en hadden een prachtig vrij uitzicht over het veld en de heuvels. Eigenaren bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Zwembadje was heerlijk om even lekker af te koelen. Verder heerlijk gewandeld in de omgeving en 2x keer met de kano een dagje doorgebracht op Lac de la Raviege. Albi is een plaats die het bezoeken meer dan waard is. ‘s Avonds wel wat last van vliegen en muggen, maar deze verdwenen soms net zo snel weer als dat ze kwamen en

6 år siden

EM
Elly Maijenburg Nederlandsk

Prachtige wandel omgeving in juni erg rustig .Wanneer je van gezellige dorpjes en terrasjes houd is dit in deze streek moeilijk te vinden. Camping fantastisch gelegen en mooie grote plaatsen en vriendelijke eigenaren.

6 år siden

Ma
Martijn Nederlandsk

Heerlijke camping. Oase van rust, alle plekken hebben een schitterend uitzicht. Het sanitair was schoon, mooi en zag er goed uit. Zwembad op de camping biedt verkoeling en plezier voor de kinderen. De sfeer was heel aangenaam en relaxed. Eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. 15 min lopen, of 10 min met de auto en je zit bij Lac Laouzas, een prachtig meer met heerlijk schoon water, niet mega druk, maar wel vertier voor kinderen. Er zijn allerlei leuke dagtripjes te maken naar stadjes en natuur in de omgeving. Rondom de camping liggen diverse wandelroutes.

6 år siden

1 / 2

Beliggenhet