Domaine Lacanal er en gårdscampingplass i Nages, Frankrike, i regionen Midi-Pyrénées. På plassen finner du wifi, en restaurant og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet eller en leilighet.
For bading er det et utendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, sykkelutleie, seiling og surfing, fiske og en badstue.
Hunder er velkomne på Domaine Lacanal . Domaine Lacanal er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseWe hadden de Gite geboekt. We kwamen te vroeg aan, mijn vrouw had een erge migraine aanval. Voordat we dan maar iets dan ook konden uitleggen kwam de eigenaar al roepend naar ons toe dat dit niet kon, wat die auto hier deed en dat die weg moest. Na dit te hebben aangehoord konden we met moeite ons verhaal doen. Daarna kwam de eigenaresse hetzelfde verhaal nog een keer doen, alsof het de 1ste keer niet duidelijk was?! Een erg warm welkom dus! Huisje verder oké, zag er leuk uit met een super uitzicht. Helaas een 2 pits kookstel, schimmels in keuken&badkamer en laat je een raam of deur open staan dan komen de wespen of katten naar binnen. Zwembad na 2 dagen dicht en ging niet meer open door slechte water kwaliteit. Voornamelijk Fransen gasten. Verder erg saai, geen gezamenlijk samen komen, er wordt niks georganiseerd (wat Corona proof ook kan) ook niet door/voor de kinderen. Omgeving wel ontzettend mooi alleen alles erg ver rijden.
6 år siden
Heerlijke kleine en rustige camping met op alle plekken een fantastisch uitzicht. Prima zwembad met een kindvriendelijk hek eromheen. Het sanitair was schoon en ruim voldoende voor het aantal gasten. Grote sta-plaatsen en vriendelijke (Nederlandse) eigenaren. Mogelijkheid om eten af te halen en broodjes te bestellen maar ook een flesje wijn uit de koeling of een ijsje uit de vriezer waren aanwezig. Alles n'était pas un problème. De kinderen hebben zich ondanks, of juist dankzij, de afwezige animatie uitstekend vermaakt. De camping ligt wel afgelegen maar juist daarom rust en natuurlijke schoonheid.
6 år siden
Heerlijke rustige camping. Rust waarschijnlijk ook omdat wij 5 dagen na opening van de grens (Corona) aankwamen, maar even goed. ‘s Avonds doodse stilte en hoor je alleen de vogels. Uitstekend sanitair, met ruime douches, inclusief wastafel met heerlijk warm water. Ook heet (!) water voor de afwas en wasjes. In het voorseizoen bakken de eigenaren zelf de croissants en stokbroodjes, maar die waren ook heerlijk! Camping is mooi onderhouden, autovrij waardoor de plekken groot genoeg zijn. Wij stonden onderaan en hadden een prachtig vrij uitzicht over het veld en de heuvels. Eigenaren bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Zwembadje was heerlijk om even lekker af te koelen. Verder heerlijk gewandeld in de omgeving en 2x keer met de kano een dagje doorgebracht op Lac de la Raviege. Albi is een plaats die het bezoeken meer dan waard is. ‘s Avonds wel wat last van vliegen en muggen, maar deze verdwenen soms net zo snel weer als dat ze kwamen en
6 år siden
Prachtige wandel omgeving in juni erg rustig .Wanneer je van gezellige dorpjes en terrasjes houd is dit in deze streek moeilijk te vinden. Camping fantastisch gelegen en mooie grote plaatsen en vriendelijke eigenaren.
6 år siden
Heerlijke camping. Oase van rust, alle plekken hebben een schitterend uitzicht. Het sanitair was schoon, mooi en zag er goed uit. Zwembad op de camping biedt verkoeling en plezier voor de kinderen. De sfeer was heel aangenaam en relaxed. Eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. 15 min lopen, of 10 min met de auto en je zit bij Lac Laouzas, een prachtig meer met heerlijk schoon water, niet mega druk, maar wel vertier voor kinderen. Er zijn allerlei leuke dagtripjes te maken naar stadjes en natuur in de omgeving. Rondom de camping liggen diverse wandelroutes.
6 år siden