Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine de Merlanes  
Domaine de Merlanes  
Domaine de Merlanes  
Domaine de Merlanes  

Domaine de Merlanes   i Frankrike

Molières, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
5 / 5 (12 stemmer)

Domaine de Merlanes  

Merlanes
82220 Molières
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Domaine de Merlanes   er en campingplass med 30 plasser i Molières, Frankrike, i regionen Midi-Pyrénées. På plassen finner du wifi og en restaurant.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.

Hunder er velkomne på Domaine de Merlanes  . Domaine de Merlanes   er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig.

Bilder

Egenskaper

Fasiliteter

Wifi
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Utendørsbasseng

Sanitæranlegg

Vaskemaskiner
Ka
Kaat Nederlandsk

Voor het 5e jaar verbleven wij in de pigeonnier, 2 weken heerlijk vertoeven in ons kleine, gezellige huisje. Dit jaar kwamen wij in een in een geheel gerenoveerd huisje terecht. De keuken had een metamorfose ondergaan en de badkamer (met aparte toilet en wasmachine) was echt top,. Zelfs met 38 graden in bad gelegen, alle comfort is aanwezig. Wij vinden het het mooiste plekje op de camping, we zitten heerlijk vrij, en kijken over weilanden met de paarden uit. Dichtbij het gezellige terras waar je terecht kan voor een makkelijke en smaakvolle maaltijd. Zo is er ook een wekelijks programma waar je aan kan deelnemen, kanoën, klimmen, paardrijden, popquiz en voor de kleintjes een creatief uurtje. In de loop der jaren is er ook een wielergroep onstaan, waar iedereen zich bij kan aansluiten. Kortom een heerlijk plekje, op de gastvrije Domaine de Merlanes.

2 år siden

Hu
Hubertus Nederlandsk

Voor de vijfde keer op rij hebben we twee weken genoten van ons verblijf in de pigeonnier, ons knusse kleine onderkomen. Ditmaal troffen we een compleet gerenoveerd huisje aan. De keuken was getransformeerd en de badkamer (voorzien van apart toilet en wasmachine) was werkelijk fantastisch. We hebben zelfs bij 38 graden een bad genomen, alle comfort is voorhanden. Naar onze mening is dit het mooiste stekje op de camping, met veel privacy en een uitzicht over de weilanden met paarden. Het ligt vlakbij het gezellige terras waar je terecht kunt voor een eenvoudige en smakelijke maaltijd. Er is ook een wekelijks programma waaraan je kunt deelnemen, zoals kanoën, klimmen, paardrijden, een popquiz en voor de kleintjes een creatief uurtje.Er is in de loop der jaren ook een fietsgroep ontstaan waarbij iedereen welkom is.Kort gezegd, een heerlijke plek op het gastvrije Domaine de Merlanes.

3 år siden

FH
Familie Hey Nederlandsk

Heerlijke camping, ruim opgezet met mooie zwembaden en een gezellig terras. We zaten in de safaritent, heel ruim, mooi ingericht, lekker buiten koken en privé sanitair naast de tent. Het uitzicht was schitterend, was genieten vanaf het terras en de hangmat. Het terras bij het restaurant is gezellig, uitzicht op het zwembad en je kunt hier lekker eten (pizza avond of 3-gangen menu). Op een paar minuten rijden is een leuk meer met opblaasbaar aquapark en klein restaurant, leuk om een naar toe te gaan. Mooie grotten in de buurt en je kunt ook via de camping mee doen aan een kano of grottentocht. Wij waren met oudere kinderen (11 en 14), ook nog steeds leuk voor heb! Niet alleen het zwemmen en de omgeving maar ook de visvijver waar ze iedere avond wel wat vingen. Kampeerplekken zijn hier behoorlijk groot, zo ruim hebben we ze nog niet vaak gezien. Absolute aanrader dus!

6 år siden

FS
Fam. Smet Nederlandsk

Heerlijke tijd gehad. Het enige nadeel is dat je je zo welkom voelt dat het moeilijk is om weer naar huis te gaan.

6 år siden

Ro
Roos Nederlandsk

Het is echt ontzettend gezellig, en een hele leuke plek om te zijn!

6 år siden

1 / 3

Beliggenhet