Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
DKV-Campingplatz Bodensee
DKV-Campingplatz Bodensee
DKV-Campingplatz Bodensee
DKV-Campingplatz Bodensee

DKV-Campingplatz Bodensee i Tyskland

Konstanz-Staad, Tyskland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
2 / 5 (5 stemmer)

DKV-Campingplatz Bodensee

Fohrenbühlweg 45
78464 Konstanz-Staad
Tyskland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

DKV-Campingplatz Bodensee er en campingplass med 60 plasser i Konstanz-Staad, Tyskland, i regionen Baden-Württemberg.

Bilder

Egenskaper

Egnethet

Plasser med skygge
Ro
Roels Nederlandsk

Minpunten: - Klantvriendelijkheid. Geen hartelijk ontvangst. Erg onvriendelijk. - Receptie s morgens pas om 10 uur open. Waardoor je moet wachten voor je kan vertrekken. - Jeugd hele avond en nacht aan de gang met diverse ruzies. s Nachts om 4 uur gaan douchen met de muziek hard aan. - Open douches. Totaal geen privacy. - Sanitair kost drie euro per persoon per dag. Veel voor de kwaliteit. Pluspunt: - Ligging bij het meer.

4 år siden

Mi
Michiel Nederlandsk

We kwamen na een lange fietsdag aan op DKW camping Konstanz Na 3 uur wachten kwam de eigenaresse van de camping eens aankakken bij de receptie en zij dat we alleen met haar zaken konden doen ! Echt onaardig en arrogant was de eigenaresse Daarna kregen we met ons trekkerstentje een behoorlijk ranzige plek op een trekkersveldje ! Gemeenschappelijke douche voor puberkinderen ..... De volgende morgen mochten maar liefst € 39 euro ' s aftikken Bezopen !!!!!

4 år siden

Ij
Ijw Nederlandsk

Eens met vorige review. Prijs kwaliteit echt onvoldoende, veel te duur voor geboden service en sanitairvoorzieningen. Personeel niet bekwaam en niet gastvrij. Positief is dat de Bodensee vlak bij ligt en ligging t.ov. Konstanz, makkelijk te fietsen door, gedeeltelijk, bos. Overigens route zelf uitgevogeld, van camping geen informatie gekregen alleen inderdaad een zucht en een kreun.

4 år siden

MB
Mark Brabänder Nederlandsk

Dure camping. 1 tent 2 volw. 32 euro per dag. Pp 5,5/tent 7,00/water 3,00/stroom 3,00/auto 3,00/belasting 2,50. Per dag. Sanitair schoon, douchen in gezamenlijke ruimte. M/v apart. Volgepropt qua indeling. Ligging idieaal. Niet beveiligd. Hekken de nacht niet dicht. Geen personeel de nacht aanwezig. Receptie weinig open. Personeel bijzonder onvriendelijk. Dame met rood haar duldt geen tegenspraak, receptie is eindeloos wachten. Alles wat je vraagt gaat met een zucht en een steun.

4 år siden

Lu
Lukas Nederlandsk

Superrelaxte camping. De medewerkers zijn heel makkelijk en chill. Moet je tegen kunnen overigens. De camping is een afwisseling tussen enerzijds een camper/caravan deel en delen waar alleen tentjes worden neergezet. De speeltuin is een lullig stuk gras met wat speeltoestellen erop. Stelt niets voor en maakt de camping zeker niet kindvriendelijk. In de omgeving is er genoeg te doen echter. Eten op de camping stelt niet zoveel voor. Broodjes kunnen gereserveerd worden (schappelijke prijs). Groot pluspunt is dat de camping erg rustig gelegen is. Wat mij betreft het enige minpunt is het sanitair. Douchen doe je er in een grote ruimte zonder afscheiding (behalve m/v). Daar moet je van houden. Ik niet. Mannentoiletten waren op het einde van de dag niet meer zo heel schoon. (schoonmaak om 23:00 uur). Voor de vrouwentoiletten scheen dit niet te gelden. DKV (Duitse Kano Bond) leden krijgen 25 procent korting.

4 år siden

Beliggenhet