Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
de la Meije
de la Meije
de la Meije
de la Meije
de la Meije

de la Meije i Frankrike

La Grave, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (14 stemmer)

de la Meije

Le Village
05320 La Grave
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

de la Meije er en campingplass med 30 plasser i La Grave, Frankrike, i regionen Provence-Alpes-Côte d'Azur. På plassen finner du wifi.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass og en tennisbane.

Hunder er velkomne på de la Meije. de la Meije er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig.

Bilder

Egenskaper

Fasiliteter

Wifi
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge
Bilfritt

Aktiviteter

Lekeplass
Utendørsbasseng
Tennis

Sanitæranlegg

Vaskemaskiner
RK
Robert kloen Nederlandsk

Mooie camping met uitzicht op glad scher / mooie toiletten en douches die meerdere keren per dag werden schoongehouden / vriendelijke eigenaarresse die wel van normen en waarden houd dus hou je daaraan en je hebt een mooi verblijf / nu was er even geen broodservice maar het dorp is vlakbij / ze vraagt altijd of je nog hulp nodig hebt voor het op zijn plek zetten van de caravan / mooie rij colls in de buurt

2 år siden

Hi
Hilde Nederlandsk

Een prachtige kampeerplek met zicht op een gladde klif, uitgerust met nette toiletten en douches die dagelijks meerdere malen worden gereinigd. De vriendelijke campingeigenaresse hecht veel waarde aan goede manieren en respect, dus hou je aan deze regels voor een aangenaam verblijf. Op dit moment is er geen broodservice beschikbaar, maar het dorp is dichtbij. Ze biedt altijd haar hulp aan voor het correct positioneren van de caravan. Er zijn ook mooie heuvels in de omgeving.

3 år siden

Te
Tessa Nederlandsk

Het uitzicht was mooi en omgeving fijn. De plek zelf was klein. Op de website wordt een grote plek beloofd. Het was nu hutje mutje in hoogseizoen en er stonden zeker wel 100 plekken vol ipv 40 a 50. Verder geen leuke eigenaresse, was vooral bezig met zoveel mogelijk plekken bezetten. Sanitair was wel schoon.

4 år siden

Er
Ermers Nederlandsk

Prachtige en super verzorgde camping!! Hele mooie plaats met uitzicht op de La Grave en de La Meije! Heerlijke zwembad, schoon sanitair met toiletpapier, fijne douches! Oneindig veel wandel en trailpaden. Een dorp met bakker, supermarkt (tevens vers brood) en met meerdere restaurants (en als aanrader Les bois des Fées)

4 år siden

Ca
Catherine Nederlandsk

We hebben dankzij Nathalie een heel goed verblijf gehad nadat mijn man in het ziekenhuis was opgenomen. Onverwacht moest hij worden afgevoerd met de ambulance naar z’huis in Briançon. Goed om te weten voor anderen; Nathalie bemiddelt hier in voor je indien nodig. Je kunt haar dag en nacht bellen! Als je zelf kunt rijden kun je naar de SEH in Briançon rijden. (Anders dan in NL kun je je daar gewoon melden met een klacht, hou wel rekening met wachttijd). De ambulance zit schuin rechts tegenover de uitrit van de camping in het dorp. Overigens is er ook een (huis)arts in het dorp met een behoorlijke voorraad medicatie (er is geen pharmacie nl). Ondanks de volle camping hebben we een paar nachten extra kunnen blijven omdat we niet konden reizen, kregen we alle zorg en medewerking. Zo fijn in de stress van een ziekenhuis opname! Maar los daarvan is het een hele toffe camping, met het aller-állermooiste uitzicht, en komen we zeker terug!

4 år siden

1 / 3

Beliggenhet